flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/2276 від 19 серпня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА    

 

19 серпня 2014 року                                                     Справа №14/2276

     

          Господарський суд Черкаської області в складі судді Шумка В.В., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., за участю: ліквідатора Пшеничного С.М., арбітражного керуючого Куліченка М.В., розглянувши клопотання арбітражного керуючого Куліченка М.В. про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат у справі про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Поташ", -

 

                                                          ВСТАНОВИВ:

          22.09.2009 р. господарський суд прийняв постанову про визнання боржника банкрутом, відкрив процедуру його ліквідації.

Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Пшеничного С.М.

Згідно з частиною першою розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р. провадження у справі здійснюється згідно з положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р.

До суду надійшло клопотання арбітражного керуючого Куліченка Максима Валерійовича про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат.

           У засіданні суду арбітражний керуючий Куліченко М.В. клопотання підтримав, з викладених у ньому підстав та мотивів.  

 Ліквідатор Пшеничний С.М. проти задоволення клопотання не заперечував.  

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення арбітражного керуючого Куліченка М.В., суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню судом з таких підстав та мотивів.    

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв'язку з виконанням ним своїх обов'язків здійснюються в порядку, встановленому цим Законом, за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів чи коштів, одержаних у результаті виробничої діяльності боржника.   

Кредитори можуть створювати фонд для оплати послуг, відшкодування витрат та виплати додаткової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна, керуючому санацією, ліквідатору). Формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням комітету кредиторів та затверджуються ухвалою господарського суду.

          Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду. Ухвала може бути оскаржена у встановленому порядку.

Порядок та розміри оплати послуг і відшкодування витрат арбітражному керуючому Куліченку М.В. затверджено рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №18 від 24.04.2014).        

 За викладених обставин, суд вважає за можливе затвердити звіт арбітражного керуючого  Куліченка М.В. про оплату послуг та відшкодування витрат в розмірі, встановленому  комітетом  кредиторів.       

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 31, 22, 24 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в редакції до 19.01.2013, ст. 86 ГПК України суд, –

  

                                             УХВАЛИВ:

          Клопотання арбітражного керуючого Куліченка М.В. про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат задовольнити.

         Затвердити звіт арбітражного керуючого Куліченка Максима Валерійовича про оплату послуг та відшкодування витрат в розмірі та на умовах, встановлених рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №18 від 24.04.2014).   

 

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

 

 

          

Суддя                                                                                 В.В. Шумко