flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 10/5026/1026/2011 від 11 серпня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА      

 

11 серпня 2014 року                                          Справа №10/5026/1026/2011

 

         Господарський суд Черкаської області в складі судді Шумка В.В., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., за участю арбітражного керуючого-ліквідатора Голінного А.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи про банкрутство приватного підприємства "Велес",-

                                              ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі знаходиться у процедурі ліквідації підприємства-банкрута.

          Ліквідатором призначений арбітражний керуючий Голінний Андрій Михайлович.

          Провадження у цій судовій справі, згідно з частиною першою розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р., здійснюється згідно з положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013.

Ліквідатор Голінний А.М. подав суду клопотання про затвердження звіту ліквідатора та припинення провадження у справі, а також затвердження арбітражному керуючому звіту про оплату послуг, додаткової винагороди та відшкодування витрат. 

Розгляд клопотання судом призначено на 05.08.2014. У засіданні суду оголошувалася перерва.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, заслухавши ліквідатора суд вважає, що ліквідатором виконані необхідні  дії для встановлення активів боржника.

Враховуючи, що боржник припинив свою статутну діяльність,  майно та кошти для задоволення вимог кредиторів відсутні, суд вважає, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс боржника підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа, ліквідації.

         Керуючись ст. ст. 31, 32, 40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд –

УХВАЛИВ:

          Звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс приватного підприємства "Велес" затвердити.    

Приватне підприємство "Велес" (вул. Смілянська, 44, к. 404, м. Черкаси, код ЄДРПОУ 30759061), як юридичну особу, ліквідувати у зв'язку з банкрутством.  

Звіт про оплату послуг та додаткової винагороди арбітражного керуючого - ліквідатора Голінного А.М. на суму 47 772, 89 грн., звіт про відшкодування витрат арбітражного керуючого Голінного А.М. на суму 76 777, 08 грн. затвердити.   

 

Провадження у справі припинити.

 

         Ухвалу надіслати ліквідатору, кредиторам, Головному управлінню юстиції в Черкаській області, державному реєстратору, Центральному відділу ДВС Черкаського міського управління юстиції.  

 

             

         Суддя                                                                                             В.В.Шумко