flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 10/5026/1082/2012 від 19 серпня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА    

 

19 серпня 2014 року                                          Справа №10/5026/1082/2012

     

          Господарський суд Черкаської області в складі судді Шумка В.В., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., за участю: ліквідатора Голінного А.М., представника від УПФУ в Чигиринському районі Черкаської області – Постриганя С.Г. – за довіреністю, представника від Кам’янської ОДПІ – Богуш Л.В. - за довіреністю, розглянувши клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту про оплату послуг та звіту про відшкодування витрат у справі про банкрутство комунального підприємства "Чигиринське" Чигиринської міської ради, -

                                                          ВСТАНОВИВ:

06 грудня 2012 р. господарський суд прийняв постанову про визнання боржника банкрутом та відкрив процедуру його ліквідації.

Ліквідатором підприємства-банкрута призначено арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича.

Провадження у справі перебуває у процедурі ліквідації підприємства-банкрута.

Згідно з частиною першою розділу Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р. провадження у справі здійснюється згідно з положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013.

Ліквідатор Голінний А.М., на підставі рішення комітету кредиторів, подав на розгляд господарському суду клопотання про затвердження звіту про оплату послуг та звіту про відшкодування витрат арбітражного керуючого Голінного А.М.

           У засіданні суду ліквідатор клопотання підтримав, з викладених у ньому підстав та мотивів.  

           Представники від УПФУ в Чигиринському районі Черкаської області та Кам’янської ОДПІ клопотання підтримали.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників провадження у справі про банкрутство, суд вважає, що клопотання ліквідатора банкрута підлягає задоволенню судом з таких підстав та мотивів.   

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв'язку з виконанням ним своїх обов'язків здійснюються в порядку, встановленому цим Законом, за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів чи коштів, одержаних у результаті виробничої діяльності боржника.   

Кредитори можуть створювати фонд для оплати послуг, відшкодування витрат та виплати додаткової винагороди арбітражному керуючому (розпоряднику майна, керуючому санацією, ліквідатору). Формування фонду та порядок використання його коштів визначаються рішенням комітету кредиторів та затверджуються ухвалою господарського суду.

          Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого затверджується рішенням комітету кредиторів та ухвалою господарського суду. Ухвала може бути оскаржена у встановленому порядку.

Порядок та розміри оплати послуг і відшкодування витрат арбітражному керуючому Голінному Андрію Михайловичу затверджено рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №7 від 07.08.2014).       

 За викладених обставин, суд вважає за можливе затвердити звіт арбітражного керуючого  Голінного Андрія Михайловича про оплату послуг та звіт про відшкодування витрат в розмірі, встановленому  комітетом  кредиторів.       

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 31, 22, 24 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в редакції до 19.01.2013, ст. 86 ГПК України суд, –

  

                                             УХВАЛИВ:

          Клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту про оплату послуг та звіту відшкодування витрат задовольнити.

         Затвердити звіт арбітражного керуючого Голінного Андрія Михайловича про оплату послуг та звіт про відшкодування витрат в розмірі та на умовах, встановлених рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №7 від 07.08.2014).  

 

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

 

 

          

Суддя                                                                                 В.В. Шумко