flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 10/543 від 6 серпня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 УХВАЛА   

           06 серпня 2014 року                                                       Справа №10/543

            Господарський суд Черкаської області в складі судді Шумка В.В., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., розглянувши заяву ліквідатора банкрута про затвердження оплати послуг у справі про банкрутство приватного підприємства «Агроком», -

                                                       ВСТАНОВИВ:

         Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства «Агроком» порушено господарським судом Черкаської області 17 лютого 2009 року, перебуває у процедурі ліквідації банкрута, згідно з розділом Х Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011 р., здійснюється згідно з положеннями Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в редакції до 19.01.2013 р.

         Ліквідатором банкрута являється арбітражний керуючий Капля Сергій Васильович. 

Ліквідатор Капля С.В., на підставі рішення комітету кредиторів, подав на розгляд господарському суду заяву про затвердження оплати послуг у розмірі двох мінімальних заробітних плат за кожен місяць здіснення повноважень (протокол зборів комітету кредиторів 6 від 10.07.2014).

Розглянувши заяву сумісно з матеріалами справи суд вважає, що заява ліквідатора підлягає задоволенню судом з таких підстав та мотивів.   

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" оплата послуг, відшкодування витрат арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) у зв'язку з виконанням ним своїх обов'язків здійснюються в порядку, встановленому цим Законом, за рахунок коштів, одержаних від продажу майна боржника, або за рахунок коштів кредиторів чи коштів, одержаних у результаті виробничої діяльності боржника.   

        Оплата послуг арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень встановлюється та виплачується в розмірі, встановленому комітетом кредиторів і затвердженому господарським судом, якщо інше не встановлено цим Законом, але не менше двох мінімальних заробітних плат та не більше середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство.  

Розмір оплати послуг арбітражного керуючого Каплі С.В. затверджено рішенням комітету кредиторів (протокол зборів комітету кредиторів №6 від 10.07.2014).        

На підставі викладеного суд вважає за можливе затвердити арбітражному керуючому  Каплі С.В. оплату послуг в розмірі, встановленому  комітетом  кредиторів.        

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 31, 22, 24 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в редакції до 19.01.2013, ст. 86 ГПК України суд, –

  

                                             УХВАЛИВ:

          Заяву ліквідатора банкрута про затвердження оплати послуг задовольнити.  

         Затвердити арбітражному керуючому – ліквідатору у справі Каплі С.В. оплату послуг у розмірі двох мінімальних заробітних плат згідно з рішенням комітету кредиторів.

 

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

 

          

Суддя                                                                                 В.В. Шумко