flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 01/10/5026/779/2011 від 16 січня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА    

 

16 січня 2014 року                                   Справа №01/10/5026/779/2011

 

Господарський  суд  Черкаської  області  у складі головуючого судді Чевгуза О.В., при секретарі судового засідання Олійник І.С., за участю:

ліквідатора: Звєздічева М.О.,  

від кредиторів: представники не зявились,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області справу за заявою публічного акціонерного товариства «Дочірній Банк Сбербанку Росії»

до відкритого акціонерного товариства «Золотоношам’ясо»

про визнання банкрутом, -   

 

ВСТАНОВИВ:

           Постановою господарського суду Черкаської області від 18 грудня 2012 року боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Звєздічева Максима Олександровича.    

         До суду з заявою про визнання поточним кредитором звернулось управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі.    

Представники від ПАТ «Дочірній Банк Сбербанку Росії», ПАТ «УкрСиббанк», ПАТ «Перший Український Міжнародний Банк», управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі у засідання не з’явились, причин неявки не повідомили.  

У судовому засіданні ліквідатор банкрута вимоги заявника визнав у повному обсязі.

Заслухавши доводи ліквідатора банкрута, дослідивши матеріали справи, суд вважає заявлені вимоги обґрунтованими, доведеними наявними в матеріалах справи доказами, а заяву такою, що підлягає до задоволення з наступних підстав та мотивів. 

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»  (далі –  Закон) поточні кредитори – кредитори з вимогами до боржника, які виникли після порушення провадження у справі про банкрутство.

З моменту публікації відомостей про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури поточні кредитори, вимоги яких виникли після порушення провадження у справі про банкрутство (у процедурах розпорядження майном, санації та ліквідації) зобов’язані заявити їх ліквідатору та до господарського суду протягом строку ліквідаційної процедури.

         Згідно ст. 23 Закону вимоги за  зобов‘язаннями боржника, визнаного банкрутом,  що виникли  під   час   проведення   процедур   банкрутства,   можуть предявлятися тільки в межах ліквідаційної процедури.

Оскільки вимоги управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі на суму 20 220 грн. 87 коп. (за період з 01 листопада 2013 року по 13 грудня 2013 року) виникли після порушення провадження у справі про банкрутство боржника, то вони являються поточними.   

         На підставі вищезазначеного, керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд,  -    

 

УХВАЛИВ:

Заяву управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі про визнання поточним кредитором задовольнити.       

Визнати управління Пенсійного фонду України в Золотоніському районі поточним кредитором відкритого акціонерного товариства «Золотоношам‘ясо» на суму 20 220 грн. 87 коп. (за період з 01 листопада 2013 року по 13 грудня 2013 року).        

 

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду.

  

 

 

Суддя                                                                               О.В. Чевгуз