flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14-01/1494 від 25 березня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

         25 березня 2014 року

Справа №14-01/1494

 

                                                                       вх. № 6452/14 від 13.03.2014

         Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Литвина В.В.  (розпорядник майна), Сіренка С.Ф. (від працівників боржника), представників за довіреностями – Бойка М.О. (від ДП “Енергоринок”), Будяк І.А. (від Фонду державного майна України), Степаненка В.В. (від головного управління юстиції у Черкаській області), Беспалової К.А. (від ПАТ "Черкасиобленерго"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Литвина В.В.

про             продовження строку процедури розпорядження майном боржника

у справі за заявою

ініціюючого кредитора товариства з обмеженою відповідальністю “Агентство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу “А/РТЕК”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства “Черкасиобленерго”

про                                   визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Розпорядником майна боржника, арбітражним керуючим Литвином В.В. подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 13.03.2014  №11) про продовження строку процедури розпорядження майном та його повноважень на два місяці.

Кредитор ТОВ «Агентство регіонального розвитку паливно-енергетичного комплексу «А/РТЕК» та прокуратура Черкаської області, НКРЕ України, Міністерство юстиції України участі своїх представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні представники комітету кредиторів та інші учасники провадження у справі про банкрутство боржника, що з’явились, заявлене клопотання підтримали і пояснили, що на даний час продовжується робота по укладенню мирової угоди, а окремими учасниками провадження у справі про банкрутство боржника оскаржено ухвала суду про відмову у її затвердженні.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

 

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт розпорядника майна боржника, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків процедури розпорядження майном боржника, наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 13.03.2014 №11) про продовження строку та відсутність його рішення щодо введення однієї з наступних судових процедур, як це визначено абз.6 ч.8 ст.16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-1992), з огляду на відсутність правових підстав для припинення провадження у справі, суд вважає можливим продовжити строк процедури розпорядження майном на три місяці та запропонувати комітету кредиторів – вирішити питання про наступну процедуру у справі про банкрутство боржника відповідно до Закону.

Враховуючи, що правові підстави прийняття постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури визначаються відповідно до раніше чинної редакції Закону-1992, а правові наслідки введення ліквідації процедури – за його новою редакцією (роз’яснення Вищого господарського суду України від 28.03.2013), керуючись ч.7 ст. 13, абз.5 п.8 ст.16 Закону-1992, суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк процедури розпорядження майном боржника та повноважень розпорядника майна до 01.06.2014.

 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 27.03.2014.

Направити дану ухвалу рекомендованим листом розпоряднику майна боржника, членам комітету кредиторів (2), боржнику, представнику працівників боржника, Фонду державного майна України, прокуратурі Черкаської області, НКРЕ України, Міністерству юстиції України та Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

 

 

Суддя                                                                               Ю.А. Хабазня

11