flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 01-10-01/1420 від 26 березня 2015 року (прийняття справи до провадження)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

26 березня

 2015 року

Справа № 01-10-01/

1420

 

 

 

 

Суддя господарського суду Черкаської області Хабазня Ю.А., розглянувши матеріали за заявою

ініціюючого кредитора      Управління Пенсійного фонду України в

                                      Катеринопільському районі

до боржника               товариства з обмеженою відповідальністю «Завод

                                      продтоварів Ретро»

про                               визнання банкрутом, –

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

ВСТАНОВИВ:

Ініціюючим кредитором заявлено вимогу про визнання божника (20540, Черкаська область, Катеринопільський район, с.Мокра Калигірка, вул.Шевченка,4, ідентифікаційний код 31285947) банкрутом.

Ухвалами суду від 21.03.2008 порушено провадження у справі про банкрутство, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, накладено арешт на майно боржника, від 03.04.2008  введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна призначено арбітражного керуючого Степаненка В.В.,

У газеті «Голос України» від 25.04.2008 №№81-82 (4331-4332) було опубліковано оголошення про порушення справи про банкрутство боржника.

Ухвалою суду від 19.06.2008  затверджено реєстр вимог кредиторів боржника.

Постановою від 10.07.2008 боржника визнано банкрутом, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Степаненка В.В..

Ухвалою суду від 22.02.2010 припинено повноваження ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Степаненка В.В., ліквідатором призначено арбітражного керуючого Звєздічева М.О.

За результатами повторного автоматичного розподілу судової справи між суддями справу передано мені.

Враховуючи закінчення строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута суд вважає за необхідне витребувати у ліквідатора звіт про проведену роботу та вирішити питання подальшого її проведення.

З огляду на викладене та розглянувши наявні матеріали, керуючись ст.ст. 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суддя –

УХВАЛИВ:

Прийняти справу до свого провадження.

Розгляд питання продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута призначити на 12 год. 30 хв. 02 квітня 2015 року.

Повідомити усіх учасників провадження у справі про банкрутство про час і місце проведення засідання.

Визнати явку арбітражного керуючого, голови комітету кредиторів, боржника обов‘язковою.

Засідання провести у приміщенні господарського суду за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307. Представникам про свою явку повідомити у к.317.

Звернути увагу учасників провадження у справі про банкрутство боржника, що причини неявки мають підтверджуватись доказами та що неможливість явки одного представника (в т.ч. з причин хвороби, відрядження, відпустки, участі в іншому судовому засіданні), не позбавляє їх можливості призначити іншого або представляти інтереси особисто, а також не позбавляє можливості направити витребувані судом відомості і документи.

Викликаним учасникам провадження у справі до дня засідання надати суду документи, що підтверджують повноваження представника (довіреність, паспорт, на керівника – наказ), а також:

арбітражному керуючому – повний звіт про виконану роботу, пояснення причин пропуску установленого судом строку, мати усі документи, пов’язані з проведенням процедури ліквідації банкрута.

Документи необхідно подати суду у посвідчених копіях із докладним описом у супровідному листі та мати їх для ознайомлення в оригіналі.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, усім кредиторам (10), боржнику.

Суддя                                       Ю.А. Хабазня