flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/01-10/1523 від 8 червня 2017 року (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

08 червня 2017 року

Справа № 14/01-10/1523

    вх. № 10716/17 від 18.05.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Пилипенко Т.В. (ліквідатор банкрута), Церковної В.П. (кредитор), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючих кредиторів       Берегової Любові Захарівни, Єдиної Галини

                                        Валентинівни, Діхтяра Анатолія Пилиповича,

                                        Смілянець Алли Іванівни

до боржника                 кредитної спілки “Фортеця”

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Боржником у особі ліквідатора банкрута подано клопотання від 17.05.2017 №02-01/340 про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав і пояснив, що комітетом кредиторів питання продовження строку ліквідаційної процедури не розглядалося у зв'язку з неявкою представників останнього на засідання, про що було складено відповідні акти від 24.04.2017 та від 16.05.2017.

Церковна В.П. проти продовження ліквідаційної процедури заперечила і пояснила, що перспективи отримання коштів відсутні. На запитання головуючого вказати передбачені законом підстави для припинення провадження у справі відповіді не дала

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від комітету кредиторів (Єдиної Г.В., Берегового В.Б., Климчук С.В., Мінько А.Г., Тімофєєвої В.І., кредитної спілки "Київський кредитний "Альянс"), а також представника працівників боржника (Трубенко І.В.) у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами. При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з наявністю у банкрута не реалізованих активів (дебіторської заборгованості) та необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку і реалізації активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Суд відхиляє доводи Церковної В.П., оскільки підстави для припиненн провадження відсутні.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Продовжити установлений судом строк завершення ліквідаційної процедури боржника до 07.11.2017.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.09.2017 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

до закінчення визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 09.06.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (7), представнику трудового колективу боржника.

  Суддя                                                                                       Ю.А. Хабазня