flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/01-10/1523 від 10 серпня 2015 року (призначено ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

10 серпня 2015 року

Справа № 14/01-10/1523

 

                                                                                вх. № 15889/15 від 01.07.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання за участю: особистоарбітражного керуючого Пилипенко Т.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   комітету кредиторів боржника

про            призначення на посаду ліквідатора банкрута арбітражного

                   керуючого Пилипенко Т.В.

у справі за заявою

ініціюючих кредиторів       Берегової Любові Захарівни, Єдиної Галини

                                        Валентинівни, Діхтяра Анатолія Пилиповича,

                                        Смілянець Алли Іванівни

до боржника                 кредитної спілки “Фортеця”

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Комітетом кредиторів боржника, КС «Фортеця», подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 30.06.2015 №8) від  30.06.2015 без номера (вх.№15889/15 від 01.07.2015) про призначення на посаду ліквідатора банкрута арбітражного керуючого Пилипенко Т.В. у зв’язку із смертю попереднього ліквідатора – арбітражного керуючого Вінника С.В.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак кредитори Климчук С.В., КС "Київський кредитний "Альянс", Береговий В.Б., Єдина Г.В., Мінько А.Г., Церковна В.П., Тимофеєва В.І., Трубенко І.В., у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Арбітражний керуючий Пилипенко Т.В., що з’явився у судове засідання, повідомив про відсутність заперечень проти призначення його ліквідатором банкрута у цій справі. 

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами).

Арбітражним керуючим Пилипенко Т.В. 04.08.2015 надано суду заяву про згоду стати ліквідатором банкрута у цій справі та копії документів, що підтверджують його право на здійснення діяльності арбітражного керуючого, копії свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №1443 виданого 09.07.2013 (наказ Міністерства юстиції України від 03.07.2013 №1318/5) і договору добровільного страхування, а також інформацію про його діяльність як арбітражного керуючого.

Дослідивши наявні у справі матеріали суд вважає за необхідне припинити повноваження Вінника С.В. у зв’язку зі смертю та призначити арбітражного керуючого Пилипенко Т.В. ліквідатором банкрута за пропозицією комітету кредиторів банкрута.

Керуючись ст.114 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд –

УХВАЛИВ:

1.Призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Пилипенко Тетяну Вікторівну (м. Черкаси, вул.Гагаріна, 83, кв.29, свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1443, видане 09.07.2013, наказ Міністерства юстиції України від 03.07.2013 №1318/5).

2.Зобов‘язати арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.:

віднайти документи, печатки і штампи та матеріальні цінності боржника;

подати документи, для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, пов’язаних із: припиненням повноважень керівника та інших органів управління і посадових осіб боржника;  призначенням ліквідатора банкрута.

скликати збори комітету кредиторів для вирішення питань подальшого провадження у справі про банкрутство боржника;

не пізніш як через два місяці після прийняття цієї ухвали направити суду інформацію про виконану роботу і докази прийняття фінансово-господарської документації банкрута;

скласти і подати суду ліквідаційний баланс, а також повний звіт про проведення ліквідаційної процедури.

3.Припинити повноваження Вінника С.В.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 11.08.2015.

Направити дану ухвалу членам комітету кредиторів (7), представнику трудового колективу боржника, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, а також рекомендованим листом з повідомленням арбітражному керуючому Пилипенко Т.В..

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня