flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/01-10/1523 від 28 листопада 2017 року (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

28 листопада 2017 року

Справа № 14/01-10/1523

                                                                                вх. № 23518/17 від 01.11.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Соколишиною І.А., за участю: особистоарбітражного керуючого Пилипенко Т.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючих кредиторів       Берегової Любові Захарівни, Єдиної Галини

                                        Валентинівни, Діхтяра Анатолія Пилиповича,

                                        Смілянець Алли Іванівни

до боржника                 кредитної спілки “Фортеця”

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута, арбітражним керуючим Пилипенко Т.В. подано клопотання від 01.11.2017 №02-01/378 про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак ліквідатор банкрута, представники від КС "Київський кредитний "Альянс", Климчук С.В., Береговий В.Б., Єдина Г.В., Мінько А.Г., Церковна В.П., Тимофєєва В.І., представник трудового колективу Трубенко І.В., у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-4212).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість її завершення у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, документів та інформації, необхідністю завершення претензійно-позовної роботи та стягненню дебіторської заборгованості на користь банкрута, наявністю у банкрута нереалізованих активів, зокрема, права вимоги банкрута у сумі 5748888,66 грн.; а також, що ліквідатором банкрута листами від 20.09.2017 №02-01/363, від 23.10.2017 №02-01/372 було скликано збори комітету кредиторів для вирішення питання щодо подальшої процедури банкрутства, однак на збори комітету кредиторів ніхто з членів комітету кредиторів не з’явився (що підтверджується актами від 28.09.2017 та 30.10.2017), суд вважає, що комітет кредиторів правом на вирішення питань щодо подальшої процедури не скористався, разом з тим, вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

  1. Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 07.05.2018.
  2. Ліквідатору банкрута подати суду:

до 15.02.2018 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 01.12.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (7), представнику трудового колективу боржника.

Суддя                                                                                                         Ю.А. Хабазня