flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 01/1313 від 7 квітня 2015 року (припинення провадження)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА   

07 квітня 2015 року                        м. Черкаси                        Справа № 01/1313

Господарський суд Черкаської області у складі головуючого судді Боровика С.С. з секретарем Голуб Є.О., за участю представників сторін:

ліквідатора банкрута Постоленка В.О. - особисто, 

від Черкаської обласної ради – не з’явився,

від ПАТ по газопостачанню та газифікації «Черкасигаз» - Литвиненко І.М. (по довіреності),

від УПФУ у м. Черкасах – Жалдак В.І. (по довіреності),

від КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» – не з’явився,

від ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» - не з’явився,

від ДПІ у м. Черкаси – Остроушко Т.В. (по довіреності),

від реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції Черкаської області - не з’явився,

розглянув у відкритому судовому засіданні протокол №5 від 27.02.2015 року засідання комітету кредиторів, звіт ліквідатора про ліквідаційну процедуру, ліквідаційний баланс підприємства

у справі №01/1313

за заявою комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна дільниця» мікрорайону Дахнівський»

до комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна дільниця» мікрорайону Дахнівський»

про визнання банкрутом,  

ВСТАНОВИВ:

05.07.2010 року господарський суд Черкаської області за заявою ініціюючого кредитора комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна дільниця» мікрорайону Дахнівський» порушив провадження у справі про банкрутство боржника комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна дільниця» мікрорайону Дахнівський».

У зв’язку з наявністю невиконаних грошових вимог кредиторів, відсутністю перспективи відновлення кредитоспроможності боржника та виконання вимог кредиторів інакше, як за процедурою його ліквідації, 31.08.2010 року господарський суд прийняв постанову про визнання боржника банкрутом, відкрив процедуру його ліквідації.

Ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Постоленко В.О.

Згідно з розділом Х Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», провадження у справі здійснюється з застосуванням норм Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» в редакції до 19.01.2013 року.

Згідно статті 32 Закону ліквідатор Постоленко В.О. подав суду звід ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута та клопотання про їх розгляд і затвердження судом.

У судовому засіданні 07.04.2015 року ліквідатор клопотання підтримав, просить суд його задовольнити.   

Учасники провадження у судовому засіданні 07.04.2015 року проти клопотання не заперечили.

Розглянувши протокол №5 від 27.02.2015 року засідання комітету кредиторів, звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута сумісно з матеріалами справи, заслухавши доводи та пояснення ліквідатора, учасників судового процесу, суд вважає, що звіт та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна дільниця» мікрорайону Дахнівський» – ліквідації з таких підстав та мотивів.

Згідно з поданим ліквідатором звітом виявлена ним ліквідаційна маса банкрута повністю реалізована, виручені кошти витрачені для погашення витрат, пов’язаних з ліквідаційною процедурою і на часткове погашення вимог кредиторів.

Майно та кошти банкрута для продовження ліквідаційної процедури відсутні.

Згідно з пунктом 2 статті 32 Закону, якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута. Копія цієї ухвали направляється органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Згідно з підпунктом 6 пункту 1 статті 40 Закону господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство якщо затверджено звіт ліквідатора в порядку передбаченому статтею 32 цього Закону.

Враховуючи викладене, керуючись статтями 32, 40 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», статтею 86 ГПК України, суд

                                                    УХВАЛИВ:

1.Звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс банкрута – комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна дільниця» мікрорайону Дахнівський» затвердити.

2.Ліквідувати комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна дільниця» мікрорайону Дахнівський» (м. Черкаси, вул. Канівська,б.5, код ЄДРПОУ 21366389), як юридичну особу у зв’язку з його банкрутством.

3.Провадження у справі припинити.

Копії ухвали суду надіслати: ліквідатору, ініціюючому кредитору, кредиторам, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, державному реєстратору виконкому Черкаської міської ради (оригінал), підрозділу примусового виконання рішень ДВС Головного управління юстиції у Черкаській області, ДПІ у м. Черкасах Головного управління міндоходів у Черкаській області, органу державної статистики.  

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду через господарський суд Черкаської області протягом п’яти днів з дня прийняття.

Повна ухвала складена 07.04.2015 року  

Суддя                                                                                                 С.С.Боровик