flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01-18-01/625 від 20 березня 2015 року (прийняття справи до провадження)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

20 березня

 2015 року

Справа № 01-18-01/625

 

 

 

 

Суддя господарського суду Черкаської області Хабазня Ю.А., розглянувши матеріали за заявою

ініціюючого кредитора управління Пенсійного фонду України в

                                       Тальнівському районі

до боржника                комунального підприємства “Тальнівське

 підприємство теплових мереж”

про                               визнання банкрутом, –

визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

ВСТАНОВИВ:

Ініціюючим кредитором заявлено вимогу про визнання божника, комунального підприємства – Тальнівського підприємства теплових мереж  (20400, Черкаська область, м.Тальне, вул.Самойлова,6,  ідентифікаційний код 14201989) банкрутом.

Ухвалою суду від 01.02.2008 порушено провадження у справі про банкрутство, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, накладено арешт на майно боржника.

У газеті «Голос України» від 03.02.2008 №36 (4286) було опубліковано оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство боржника.

Ухвалою суду від 13.05.2008 затверджено реєстр вимог конкурсних кредиторів боржника.

Постановою суду від 17.02.2009 боржника визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, про що у газеті «Голос України» від 09.07.2009 №125(4625) було опубліковано оголошення.

Ухвалою суду від 10.10.2013  арбітражного керуючого Кугота І.П. усунуто від виконання обов’язків ліквідатора банкрута, ліквідатором призначено арбітражного керуючого Носань Н.С.

За результатами повторного автоматичного розподілу судової справи між суддями справу передано мені.

Від ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С. до суду надійшло клопотання від 17.02.2015 №02-08/79 (вх.№4193/15 від 20.02.2015) про витребування у порядку ст.38 Господарського процесуального кодексу України доказів від Черкаської філії державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, яке підлягає призначенню до розгляду у судовому засіданні.

Враховуючи закінчення строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора банкрута суд вважає за необхідне винести вказане питання на розгляд у судовому засіданні.

З огляду на викладене та розглянувши наявні матеріали, керуючись ст.ст. 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суддя –

УХВАЛИВ:

Прийняти справу до свого провадження.

Розгляд справи призначити на 11 год. 15 хв. 31 березня 2015 року.

Повідомити усіх учасників провадження у справі про банкрутство про час і місце проведення засідання.

Засідання провести у приміщенні господарського суду за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 307. Представникам про свою явку повідомити у к.317.

Звернути увагу учасників провадження у справі про банкрутство боржника, що причини неявки мають підтверджуватись доказами та що неможливість явки одного представника (в т.ч. з причин хвороби, відрядження, відпустки, участі в іншому судовому засіданні), не позбавляє їх можливості призначити іншого або представляти інтереси особисто, а також не позбавляє можливості направити витребувані судом відомості і документи.

Викликаним учасникам провадження у справі до дня засідання надати суду документи, що підтверджують повноваження представника (довіреність, паспорт, на керівника – наказ), а також:

ліквідатору банкрута мати усі документи, пов’язані з проведенням процедури ліквідації банкрута;

повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів,), звіт про оплату послуг і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також надати докази викладеного.

перелік питань, які є не вирішеними, заходів (дій) по їх вирішенню і завершенню процедури ліквідації та конкретні обґрунтування строків, необхідних для цього.

Направити дану ухвалу розпоряднику майна боржника, боржнику, усім кредиторам (4), Черкаській філії державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України.

Суддя                                             Ю.А. Хабазня