flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 01/5026/1155/2011 від 29 червня 2016 року (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

         29 червня 2016 року

Справа №01/5026/1155/2011

 

 

                                                                                вх. № 12150/16 від 17.06.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Соколишиною І.А., за участю: представника за довіреністю – Титаренка Є.І. (від боржника у особі ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Звєздічева М.О.), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Звєздічева М.О.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      публічного акціонерного товариства "Дочірній банк

                                        Сбербанку Росії"

до боржника                 товариство з обмеженою відповідальністю

                                        "Агротрейд"

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 16.06.216 №02-01/20 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 17.05.2016) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники кредиторів публічного акціонерного товариства "Агротрейд", публічного акціонерного товариства "Перший український міжнародний банк", публічного акціонерного товариства "УкрСиббанк", у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 17.05.2016) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку із наявністю у банкрута нереалізованих активів (дебіторської заборгованості до ТОВ "Агропроект Плюс" на суму близько 4079 тис.грн.); наявністю судової справи №44/610-б-43/145 у господарському суді м.Києва, в якій товариство з обмеженою відповідальністю "Агротрейд" визнано кредитором товариства з обмеженою відповідальністю "Черкаська птахофабрика" і вирішення якої може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу, вчинення дій з реалізації дебіторської заборгованості банкрута вищевказаних осіб, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 17.11.2016.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.10.2016 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 30.06.2016.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (3).

 

Суддя                                                                               Ю.А. Хабазня

5