flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 01/5026/333/2011 від 13 вересня 2016 року № 1 (продовження строку процедури розпорядження майном боржника)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

13 вересня 2016 року    № 1

Справа № 01/5026/333/2011

                                                                        вх. № 17570/16 від 30.08.2016

            Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: за участю: особисто – арбітражного керуючого Звєздічева М.О. (розпорядник майна), представників за довіреностями – Богуславця С.С. (від боржника), Степаненка В.В. (від головного територіального управління юстиції у Черкаській області), Безуглого О.Л. (від товариства з обмеженою відповідальністю "Мілітарі"), Остроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управлвння ДФС у Черкаській області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого

                   Звєздічева М.О.

про            продовження строку процедури розпорядження майном боржника

у справі за заявою

ініціюючого кредитора управління Пенсійного фонду України в

                                          Соснівському районі м.Черкаси

до боржника                   державного підприємства "Черкаське будівельно-монтажне управління"

про                                   визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Розпорядник майна боржника, арбітражний керуючий Звєздічев М.О., на підставі рішення комітету кредиторів (протокол від 11.08.2016) звернувся до суду з клопотанням від 30.08.2016 №02-19/25 про продовження строку процедури розпорядження майном боржника та повноважень розпорядника майна на три місяці.   

Представники, що з’явились у судове засідання, заявлене розпорядником майна боржника клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники членів комітету кредиторів (управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах, товариства з обмеженою відповідальністю "ЛеАСплюс", Зубенко І.В.), а також військової прокуратури Черкаського гарнізону, Міністерства юстиції України, Міністерства оборони України у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, внесеними до 19.01.2013, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт розпорядника майна боржника, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків процедури розпорядження майном, відсутність рішення комітету кредиторів щодо визначення однієї з наступних судових процедур, як це передбачено абз.6. ч.8 ст.16 Закону-2343, відсутність у суду права на її введення за власною ініціативою, суд вважає можливим продовжити строк процедури розпорядження майном на три місяці (з огляду на мотиви, викладені у рішенні комітету кредиторів від 11.08.2016) та запропонувати розпоряднику майна боржника вжити вичерпних заходів щодо виявлення усіх активів боржника, пошуку можливих шляхів, оцінки перспектив відновлення прибутковості та платоспроможності останнього, а комітету кредиторів вирішити питання про наступну процедуру у справі про банкрутство боржника відповідно до закону.

Керуючись ч.7 ст. 13, абз.7 ч.8 ст.16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк процедури розпорядження майном боржника та повноважень розпорядника майна до 26.11.2016.

Запропонувати комітету кредиторів вирішити питання про наступну процедуру у справі про банкрутство боржника відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 14.09.2016.

Направити цю ухвалу арбітражному керуючому Звєздічеву М.О., членам комітету кредиторів (5), боржнику, Міністерству юстиції України, Міністерству оборони України, військовій прокуратурі Черкаського гарнізону.

С у д д я                                                                      Хабазня Ю.А.