flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 01/775 від 27 вересня 2016 року (проджовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

           27 вересня 2016 року

Справа № 01/775

вх.№ 18579/16 від 13.09.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Іванюка О.М. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю –

Оберемка І.І. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Нікос»), Сидорчука Г.П. (від товариства з обмеженою відповідальністю "ПЛАСТПРОФІЛЬ"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Іванюка О.М.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

боржника          товариства з обмеженою відповідальністю “ПЛАСТТРЕЙДІНГ”

про                      визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 12.09.2016 б/№ про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав.

Присутні представники членів комітету кредиторів проти клопотання заперечили і пояснили, що не вбачають підстав для продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора, що за період з дня призначення останнього (05.05.2016) по сьогоднішній день у нього було достатньо часу для здійснення усіх необхідних заходів, що відбувається штучне затягування ліквідаційної процедури вже котрим ліквідатором, що дії арбітражного керуючого фактично дублюють дії попередніх ліквідаторів, що немає жодних підстав для продовження  строку ліквідаційної процедури.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від ПАТ "Укрсоцбанк", ДП "Елсі Плюс" у судове засідання не з’явились. Ухвала, направлена на адресу ДП "Елсі Плюс" повернена поштою з відміткою – "вибули". Кредитор ПАТ "Укрсоцбанк" про причини неявки представника до суду не повідомив.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, внесеними до 19.01.2013, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна, документів та інформації (зокрема: витребування документів та майна боржника відповідно до ухвали суду від 22.09.2016 від колишнього керівника боржника; дослідження та аналізу руху коштів, який надійшов від ТОВ "Кліринговий дім" /вх. суду №19457/16 від 23.09.2016/; з’ясування фактів сплати коштів за отримані від боржника матеріальні цінності /ТОВ "ЮНІТ" – транспортні засоби, ТОВ "Нікос" – цінні папери/ тощо), суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Доводи членів комітету кредиторів суд відхиляє, оскільки представниками не вказано конкретних фактів повторення дій, які вчинялись попередніми ліквідаторами і вчинені діючим та доказів неналежного виконання ліквідатором банкрута своїх обов’язків, оскілки рішення про завершення ліквідаційної процедури приймається відповідно до ст.32 Закону-2343, та оскільки суд не вбачає підстав для припинення провадження у справі.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1.Продовжити установлений судом строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 28.03.2017.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 15.12.2016 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

до закінчення визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 28.09.2016.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (4).

Суддя                                       Ю.А. Хабазня