flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 04-01/1089/2011 від 27 листопада 2014 року № 1

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

        27 листопада 2014 року № 1

Справа № 04-01/1089/2011

 

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Новосельцева В.П. (розпорядник майна), та представників за довіреностями – Мірошниченко О.В. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Інтербудліфт»), Власенка П.М. (від товариства з обмеженою відповідальністю “ІнтерКомБуд”), Яременка В.Д. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Центренергобуд»), Очеретяного В.Є. (від товариства з обмеженою відповідальністю "Інфокол"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою

ініціюючого кредитора      товариства з обмеженою відповідальністю “Інфокол”

до боржника                 приватного підприємства “Під ключ”

про                                визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Головою комітету кредиторів подано клопотання (вх.суду №2677/14 від 27.11.2014) з рішенням комітету кредиторів (протокол від 14.10.2014) про продовження строку проведення процедури розпорядження майном боржника та повноважень арбітражного керуючого на шість місяців.

Боржник та кредитори, приватне підприємство "Група компаній "Шериф", товариство з обмеженою відповідальністю "Пері Україна", Житомирська об’єднана державна податкова інспекція, участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Кредитор, Бердичівська міська рада, участі представника у судове засідання не забезпечив, повідомив про неможливість його явки у зв’язку із перебуванням на засіданні виконавчого комітету, заявив клопотання про розгляд справи без його участі.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

 Заслухавши присутніх у засіданні і звіт розпорядника майна боржника, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 14.10.2014) про продовження строку, закінчення установлених законом строків процедури розпорядження майном боржника і необхідність визначення комітетом кредиторів однієї з наступних судових процедур, в тому числі вирішення питання щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором банкрута чи керуючим санацією, суд вважає можливим продовжити встановлений ухвалою суду від 30.09.2014 строк завершення процедури розпорядження майном до 23.02.2014. При цьому суд звертає увагу комітету кредиторів, що приведені мотиви недостатності часу для прийняття рішення про наступну судову процедуру, оскарження судових рішень суд не може визнати поважними для невиконання вимог закону.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити встановлений строк процедури розпорядження майном боржника та строк повноважень розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Новосельцева В.П., до 23.02.2015.

 Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 02.12.2014.

Направити дану ухвалу арбітражному керуючому Новосельцеву В.П., та членам комітету кредиторів (4) та рекомендованим листом з повідомленням боржнику.

 
Суддя                                       Ю.А. Хабазня