flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 04-01/1089/2011 від 27 листопада 2014 року № 2

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

 

        27 листопада 2014 року № 2

Справа № 04-01/1089/2011

 

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Новосельцева В.П. (розпорядник майна), та представників за довіреностями – Мірошниченко О.В. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Інтербудліфт»), Власенка П.М. (від товариства з обмеженою відповідальністю “ІнтерКомБуд”), Яременка В.Д. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Центренергобуд»), Очеретяного В.Є. (від товариства з обмеженою відповідальністю "Інфокол"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою

ініціюючого кредитора      товариства з обмеженою відповідальністю “Інфокол”

до боржника                 приватного підприємства “Під ключ”

про                                визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Арбітражний керуючий, на підставі рішення комітету кредиторів (протокол від 14.10.2014) звернувся до суду з клопотанням (вх.суду №26692/14 від 27.11.2014) про установлення щомісячної оплати послуг арбітражного керуючого у розмірі двох мінімальних заробітних плат на місяць.

Боржник та кредитори, приватне підприємство "Група компаній "Шериф", товариство з обмеженою відповідальністю "Пері Україна", Житомирська об’єднана державна податкова інспекція, участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Кредитор, Бердичівська міська рада, участі представника у судове засідання не забезпечив, повідомив про неможливість його явки у зв’язку із перебуванням на засіданні виконавчого комітету, заявив клопотання про розгляд справи без його участі.

Присутні у судовому засіданні арбітражний керуючий та члени комітету кредиторів заявлене клопотання підтримали.

 Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Враховуючи подані суду документи, а також, що довідку про середньомісячну заробітну плату керівника боржника за останні дванадцять місяців його роботи перед порушенням провадження у справі про банкрутство не надано, що оплата послуг арбітражного керуючого за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень має бути встановлена у розмірі не менше 2-х мінімальних розмірів заробітних плат, суд вважає, що клопотання арбітражного керуючого підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити погоджений комітетом кредиторів (протокол від 14.10.2014) розмір оплати послуг арбітражного керуючого – два мінімальних розміри заробітної плати, визначеної законодавством України, за кожен місяць здійснення ним своїх повноважень.

2.Арбітражному керуючому забезпечити ведення обліку для складення звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого.

 Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 02.12.2014.

Направити дану ухвалу арбітражному керуючому Новосельцеву В.П., та членам комітету кредиторів (4) та рекомендованим листом з повідомленням боржнику.

Суддя                                       Ю.А. Хабазня