flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 04/01/5026/1089/2011 від 1 вересня 2015 року (відкладення розгляду справи)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

        01 вересня 2015 року

Справа № 04/01/5026/1089/2011

 

 

                                                                       вх. № 19064/15 від 10.08.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: старшого прокурора відділу прокуратури Черкаської області Линдюка В.С. (за посвідченням), представника за довіреністю – Хаустовича С.С. (від Бердичівської міської ради), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   керуючого санацією, арбітражного керуючого Ковези А.І.

про            затвердження плану санації боржника

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      товариства з обмеженою відповідальністю “Інфокол”

до боржника                 приватного підприємства “Під ключ”

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Кредитори, товариство з обмеженою відповідальністю "Інфокол", товариство з обмеженою відповідальністю "Інтербудліфт", товариство з обмеженою відповідальністю "Виробничо-будівельна компанія "Центренергобуд", товариство з обмеженою відповідальністю "ІнтерКомбуд", приватне підприємство «Група компаній «Шериф», товариство з обмеженою відповідальністю «Пері Україна», державна податкова інспекція у м.Житомирі, прокуратура Житомирської області участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Керуючий санацією, арбітражний керуючи Ковеза А.І. у судове засідання не з’явився, направив клопотання від 25.08.2015 (вх.суду №20342/15 від 28.08.2015) про відкладення розгляду справи у зв’язку із перенесенням засідання зборів кредиторів з питання затвердження плану санації боржника.

За таких обставин суд вважає можливим розгляд справи відкласти.

Керуючись ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

1.Розгляд справи відкласти на 10 год. 30 хв. 15 вересня 2015 року.

Засідання провести у приміщенні господарського суду за адресою: м.Черкаси, бул.Шевченка, 307. Представникам про свою явку повідомити у к.317.

2.Викликати у судове засідання керуючого санацією та повідомити про час і місце проведення засідання членів комітету кредиторів.

Звернути увагу викликаних і повідомлених осіб, що причини неявки мають підтверджуватись доказами та що неможливість явки одного представника (в т.ч. з причин хвороби, відрядження, відпустки, участі в іншому судовому засіданні), не позбавляє можливості керівника чи фізичної особи-підприємця призначити іншого або представляти інтереси особисто, а також не позбавляє сторону можливості направити витребувані судом відомості і документи.

3.Учасникам провадження у справі про банкрутство до дня засідання надати суду документи, які підтверджують повноваження представника (довіреність, паспорт, на керівника – наказ)

керуючому санацією – рішення зборів кредиторів про затвердження плану санації.

Направити дану ухвалу керуючому санацією, усім кредиторам (14), прокуратурі Житомирської області.

Суддя                                                                                 Ю.А. Хабазня