flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 04/01/5026/1089/201 від 30 вересня 2014 року № 2

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

         30 вересня  2014 року №2

Справа №04/01/5026/1089/2011

 

 

вх. суду №14454/14 від 10.07.2014

вх. суду №14963/14 від 30.07.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Новосельцева В.П. (ліквідатор банкрута),  Нестеренко О.Л. (за посвідченням, прокурор відділу прокуратури м.Черкаси), представників за довіреностями – Сиворка С.С. (від боржника), Яременка В.Д. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Виробничо-будівельна компанія «Центренергобуд», ТОВ "Ательє вікон"), Хаустович С.С. (від Бердичівської міської ради), Власенка П.М. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Інтербудліфт»), Грищенко А.Л. (від товариства з обмеженою відповідальністю «ІнтерКомБуд»), Шевченко Т.М. (від товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокол»), розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   розпорядника майна боржника, арбітражного керуючого Новосельцева В.П.

про             продовження строку розпорядження майном боржника та повноважень арбітражного керуючого

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      товариства з обмеженою відповідальністю “Інфокол”

до боржника                 приватного підприємства “Під ключ”

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 30.09.2014 №1 затверджено реєстр вимог кредиторів.

Розпорядником майна боржника заявлено клопотання про продовження строку процедури розпорядження майном боржника та його повноважень.

В судовому засіданні розпорядник майна та присутні представники учасників провадження у справі про банкрутство заявлене ним клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні, враховуючи закінчення установлених законом строків процедури розпорядження майном та повноважень розпорядника майна боржника, затвердження реєстру вимог кредиторів і призначення проведення зборів кредиторів на 14.10.2014 ухвалою суду від 30.09.2014 №1,  суд вважає , що на вирішення питань утворення комітету кредиторів та визначення однієї з наступних судових процедур, в тому числі і вирішення питання щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором банкрута чи керуючим санацією, суд вважає можливим встановити строк завершення процедури розпорядження майном через один місяць.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Встановити строк завершення процедури розпорядження майном боржника та повноважень розпорядника майна, арбітражного керуючого Новосельцева В.П. до 30.10.2014.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 07.10.2014.

Направити дану ухвалу арбітражному керуючому Новосельцеву В.П., боржнику, ініціюючому кредитору, заявникам (14), прокуратурі Житомирської області.

 

 

Суддя                                                                           Ю.А. Хабазня

19