flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/1087 від 3 липня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         "03" липня 2014 р.                                                                              Справа № 14/1087

                                                                                                        вх. № 13026/14 від 16.06.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання  Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Постоленка В.О. (ліквідатор банкрута), представників за довіреностями – Гречко І.В. (від публічного акціонерного товариства "Азот"), Кочмар В.К. (від Черкаського міського центру зайнятості), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленка В.О.

про             затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      публічного акціонерного товариства “Азот”

до боржника                                  приватного підприємства “Свят”

про                                         визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 12.05.2009 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Постоленко В.О., якого ухвалою суду від 03.12.2013 призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута,  однак відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкаси, виконавча дирекція Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, державна податкова інспекція у м. Черкасах своїх представників не направили.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав.

Кредитори, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Під час ліквідаційної процедури судом розглянуто 1 скаргу на дії учасників провадження у справі про банкрутство, за результатами розгляду якої винесено ухвалу суду від 11.08.2011. Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є:

публічне акціонерне товариство “Азот” на суму 34127,85 грн.;

відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Черкаси на суму 165,56 грн.;

виконавча дирекція Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, державна податкова інспекція у м. Черкасах на суму 513,63 грн.;

Черкаський міський центр зайнятості як робочий орган Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття на суму 496,33 грн;

державна податкова інспекція у м. Черкасах на суму 996,76 грн.

Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 01.06.2014.

2.Ліквідувати приватне підприємство “Свят” (18029, м. Черкаси,  вул. Сумгаїтська, 17/1, ідентифікаційний код 21386819) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 13.04.2009.

5.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (5), Соснівському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (відділу державної  реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції, м. Черкаси, вул.Благовісна, 170 – для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено 04.07.2014.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

 

     С у д д я                                                                              Ю.А. Хабазня