flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14-10-08/2102 від 4 серпня 2015 року № 1 (продовження строку завршення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

04 серпня 2015 року   № 1

Справа № 14-10-08/2102

 

    вх. № 14365/15 від 15.06.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), Єщенка О.М. (від прокуратури Черкаської області, прокурор відділу), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Української корпорації “Укрнафтопродукт”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства "Шрамківський

                                         цукровий завод"

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 11.06.2015 №02-01/9409/14-10-08-2102 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 09.06.2015) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від ЗАТ «Фінансово-енергетична компанія «Тай-Пен-Холдінг», НВФ «Турбокавітаційні технології», ВАТ «Торговий дім «Драбівагропостач», представник працівників боржника, регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, прокуратури Черкаської області, Головного управління юстиції у Черкаській області у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-1992).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 09.06.2015) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з наявністю у господарському суді Черкаської області судових справ №925/502/15 за позовом відкритого акціонерного товариства «Шрамківський цукровий завод» до регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області та Шрамківської  селищної ради про  визнання права власності на нежитлову будівлю, №14/5026/832/2011 за заявою  відкритого акціонерного товариства «Шрамківський цукровий завод» до товариства з обмеженою відповідальністю «ЛЛЛ» про визнання банкрутом відсутнього боржника, вирішення яких може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу; наявністю у банкрута не реалізованих активів, дебіторської заборгованості, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 12.12.2015.

2.Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), представнику працівників боржника, регіональному відділенню Фонду державного майна України по Черкаській області, прокуратурі Черкаської області,  Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

Суддя                                                                                             Ю.А. Хабазня