flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14-10-08/2102 від 12 січня 2017 року № 1 (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

         12 січня  2017 року № 1

Справа № 14-10-08/2102

вх. № 26093/16 від 19.12.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Соколишиною І.А., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), Гамової В.М. (прокурор відділу прокуратури Черкаської області, за посвідченням), представника за довіреністю – Кочмар В.В. (від регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури;

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Української корпорації “Укрнафтопродукт”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства “Шрамківський

                                         цукровий завод”

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 14.12.2016 №02-01/11565/14-10-08-2102 (вх. суду №26093/16 від 19.12.2016) з рішенням комітету кредиторів (протокол від 13.12.2016) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від НВФ "Турбокавітаційні технології", ЗАТ "Фінансово-енергетична компанія Тай-Пен- Холдінг", трудового колективу боржника, Головного управління юстиції у Черкаській області, у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами. При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 13.12.2016) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з: наявністю судової справи №925/560/14 у господарському суді Черкаської області, порушеної за позовом  ТОВ "ЛЛЛ" до ТОВ "Етуаль" (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: ВАТ "Шрамківський цукровий завод", треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Білера О.В. та приватний нотаріус Драбівського районного нотаріального округу Бірюк О.В.) про визнання недійсним договору купівлі-продажу, вирішення якої може мати наслідком повернення від ТОВ "Етуаль" активів боржника у ліквідаційну масу (постанову Київського апеляційного господарського суду від 07.11.2016, якою прийняте судом рішення у цій справі від 14.04.2016 скасовано, оскаржено до суду касаційної інстанції); необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по стягненню дебіторської заборгованості; наявністю у банкрута нереалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 12.06.2017.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.04.2017 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 16.01.2017.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), представнику працівників боржника, регіональному відділенню Фонду державного майна України по Черкаській області, прокуратурі Черкаської області,  Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

Суддя                                                                          Ю.А. Хабазня