flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14-10-08/2102 від 16 червня 2016 року № 1 (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

16 червня 2016 року    № 1

Справа № 14-10-08/2102

вх. № 11047/16 від 03.06.2016

                                                                                      вх. № 11428/16 від 08.06.2016

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького Ю.В.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Української корпорації “Укрнафтопродукт”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства “Шрамківський

                                         цукровий завод”

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 01.06.2016 №02-01/10950/14-10-08-2102 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 30.05.2016) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від членів комітету кредиторів (ЗАТ ""Фінансово-енергетична компанія "Тай-Пен Холдінг", НВФ "Турбокавітаційні технології", ВАТ "Торговий дім "Драбівагропостач"), представника працівників боржника, регіонального відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, прокуратури Черкаської області, Головного управління юстиції у Черкаській області у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 30.05.2016) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з:

наявністю судової справи №925/560/14 у господарському суді Черкаської області, порушеної за позовом  ТОВ "ЛЛЛ" до ТОВ "Етуаль" (третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача: ВАТ "Шрамківський цукровий завод", треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача: Білера О.В. та приватний нотаріус Драбівського районного нотаріального округу Бірюк О.В.) про визнання недійсним договору купівлі-продажу, вирішення якої може мати наслідком повернення від ТОВ "Етуаль" активів боржника у ліквідаційну масу (прийняте судом рішення у цій справі від 14.04.2016 оскаржено до суду апеляційної інстанції); необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по стягненню дебіторської заборгованості; наявністю у банкрута нереалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 12.12.2016.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 15.09.2016 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали та про усунення виявлених недоліків;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 17.06.2016.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), представнику працівників боржника, регіональному відділенню Фонду державного майна України по Черкаській області, прокуратурі Черкаської області,  Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

 Суддя                                                                                        Ю.А. Хабазня