flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14-10-08/2102 від 30 грудня 2014 року № 1

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

          30 грудня 2014 року № 1

Справа № 14-10-08/2102

 

                                                                    вх. № 26829/14 від 01.142.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), Лисика М.А. (прокурор відділу прокуратури м.Черкаси), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В.

про             продовження строку ліквідаційної процедури та про затвердження

                   звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного

                   керуючого

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Української корпорації “Укрнафтопродукт”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства "Шрамківський

                                         цукровий завод"

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 24.11.2014) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Трудовий колектив боржника, кредитори - ЗАТ "Фінансово-енергетична компанія "Тай-Пен Холдінг", НВФ "Турбокавітаційні технології", відкрите акціонерне товариство "Торговий дім "Драбівагропостач", а також регіональне відділення Фонду державного майна України по Черкаській області, Головне управління юстиції у Черкаській області участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута та присутні представники учасників провадження у справі про банкрутство заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 24.11.2014) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення рзпочатих судових процесів про стягнення і витребування майна від третіх осіб суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 12.06.2015.

2Ліквідатору банкрута – подати суду:

до 01.04.2015 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури, яка повинна містити хронологічний перелік вчинених дій і отриманих результатів їх вчинення;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс.

Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Повне судове рішення складено 05.01.2015.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), представнику працівників боржника, регіональному відділенню Фонду державного майна України по Черкаській області, прокуратурі Черкаської області,  Головному управлінню юстиції у Черкаській області.

 

Суддя                                                                Ю.А. Хабазня

9