flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 10/2136 від 20 серпня 2015 року (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

        20 серпня 2015 року

Справа № 10/2136

 

                                                                                                            вх.№19026/15 від 07.08.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: представників за довіреностями – Титаренка Є.І. (від боржника), Остроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах),Чепурної С.А. (від товариства з обмеженою відповідальністю "Мареллі"), Момот Р.В. (від відділення виконавчої дирекції у м.Черкаси Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Звєздічева М.О.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      управління Пенсійного фонду України в м.Черкасах

                                        Черкаської області

до боржника                 товариства з обмеженою відповідальністю

                                        “Черкаський деревообробний комбінат”

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 07.08.2015 №02-03/11 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 30.07.2015) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак кредитори, товариство з обмеженою відповідальністю "Берегометський деревообробний комбінат", Українсько-італійське спільне підприємство товариства з обмеженою відповідальністю "Венето", відкрите акціонерне товариство "Темп", управління пенсійного фонду України в м.Черкасах, участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення  Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-1992).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 30.07.2015) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з наявністю у банкрута не реалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 22.01.2016.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 01.11.2015 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (7).

Суддя                                                                                                       Ю.А. Хабазня