flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 10/2142 від 6 жовтня 2015 року (припинення провадження у справі)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

          06 жовтня 2015 року

Справа № 10/2142

 

 

вх.№ 22061/15 від 18.09.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Носань Н.С. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю – Теслі В.І. (від Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С..

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції

до боржника                 товариства з обмеженою відповідальністю

                                        “Торгівельно-виробниче підприємство “Пересвіт”

про                                визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 11.11.2010 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Носань Н.С., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

У судовому засіданні представник ініціюючого кредитора клопотання про затвердження звіту підтримав.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Заявник є єдиним кредитором боржника на суму 185583,29 грн.,  заборгованість перед яким не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження причини відсутності документів фінансово-господарської діяльності, притягнення до відповідальності посадових осіб боржника за фактами ухилення від передання документів, майна, печаток і штампів; щодо наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника; щодо інвентаризації, оцінки, реалізації майна в установленому порядку; щодо стягнення дебіторської заборгованості щодо обставини використання землі.

За рахунок продажу дебіторської заборгованості боржника погашено витрати попереднього ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Назаренка С.А., пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді, на суму 74373,72 грн. Заборгованість перед кредиторами наступних черг не погашена.

Враховуючи постанову органу дізнання (УПМ ДПС у Черкаській області) від 29.11.2012 про відмову у порушенні кримінальної справи стосовно посадових осіб банкрута за повідомленням ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Назаренка С.А. про виявлення ознак злочину, зважаючи на строки здійснення ліквідаційної процедури, суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.41 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст.86 Господарського процесуального кодексу України,  ст. 32, 34 п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 11.09.2015 №02-17/396 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 11.09.2015.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю "Торгівельно-виробниче підприємство "Пересвіт" (Черкаська область, м.Сміла, вул.Леніна,88, кв.90, ідентифікаційний код 35305558) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, кредиторам (1), відділу державної виконавчої служби Смілянського міського управління юстиції, державному реєстратору (реєстраційній службі Смілянського міського управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи) а також для відома Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики.

Повне судове рішення складено 09.10.2015.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

С у д д я                                                                                          Ю.А. Хабазня