flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 10/2142 від 28 травня 2015 року (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

28 травня 2015 року

Справа № 10/2142

 

     вх.№ 11881/15 від 18.05.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особисто – Назаренка С.А. (ліквідатор банкрута, за посадою), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Назаренка С.А.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції

до боржника                 товариства з обмеженою відповідальністю

                                        “Торгівельно-виробниче підприємство “Пересвіт”

про                                 визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 14.05.2015 №02-04/670 про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Ліквідатор банкрута, що з’явився у судове засідання, заявлене клопотання підтримав та пояснив, що рішенням зборів кредиторів боржника (протокол від 14.01.2013 №3) утворено комітет кредиторів у кількості однієї особи – Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції (єдиного кредитора банкрута), що збори комітету кредиторів скликалися ліквідатором 22.05.2015, про що листом від 13.05.2015 №02-04/658 останній повідомив Смілянську об’єднану державну податкову інспекцію, що у зв’язку з неявкою представників вказаного органу питання продовження строку ліквідаційної процедури комітетом кредиторів не розглянуто, надав докази викладеному.    

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від ініціюючого кредитора у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (у новій редакції згідно із Законом України від 22.12.2011 №4212-VI, чинній з 19.01.2013, далі – Закон-2013).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з:

наявністю судової справи №697/221/15-ц у Канівському міськрайонному суді Черкаської області, порушеної за заявою боржника у особі ліквідатора банкрута, вирішення якої може мати наслідком повернення активів (стягнення дебіторської заборгованості) боржника у ліквідаційну масу, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст.53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 11.09.2015.

2.Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 29.05.2015.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та усім кредиторам (1).

Суддя                                              Ю.А. Хабазня