flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 10/2180 від 17 жовтня 2017 року № 1 (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

17 жовтня 2017 року      № 1

Справа № 10/2180

                                                                                     вх. № 21041/17 від 02.10.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Назаренка С.А. (ліквідатор банкрута), Синецької О.Ю. (від прокуратури Черкаської області, прокурор відділу), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Назаренка С.А.

про            продовження строку ліквідаційної процедури;

у справі за заявою

ініціюючого кредитора управління Пенсійного фонду України в м.Сміла

до боржника                   державного підприємства "Машинобудівний завод

                                         "Оризон"

про                                   визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 29.09.2017 №02-02/533 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 28.09.2017 №3) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від членів комітету кредиторів (Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області, ПАТ "Черкасобленерго", ПАТ "Укртелеком"), Міністерства юстиції України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, представника трудового колективу боржника, у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, внесеними до 19.01.2013, далі – Закон-2343).

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 28.09.2017 №3) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з: необхідністю оформлення права власності на виявлену у ході проведення інвентаризації частину майнового комплексу банкрута, зокрема, вжиття заходів щодо присвоєння Смілянською міською радою поштових адрес виявленим об'єктам, проведення оцінки вказаного майна, а в подальшому – їх продажу; необхідністю завершення розпочатих ліквідатором банкрута дій по розшуку, поверненню і витребуванню майна банкрута; суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження установленого судом строку.

Одночасно суд вважає за необхідне попередити арбітражного керуючого Назаренка С.А. про недопустимість порушення установлених судом строків проведення ліквідаційної процедури.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 23.02.2018.

2.Ліквідатору банкрута подати суду:

до 15.12.2017 попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури з дня винесення цієї ухвали та про усунення виявлених недоліків;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням вчинених дій, установлених фактів, доказів на їх підтвердження, аналізу руху активів /коштів, майна тощо/ та висновків на предмет законності руху активів і можливості їх повернення боржнику), звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат (з розрахунками, доказами і їх переліком), ліквідаційний баланс. Печатку здати для знищення після затвердження звітів судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обґрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 20.10.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, Міністерству юстиції України, прокуратурі Черкаської області, представнику трудового колективу (Варварук М.Ю.).

   Суддя                                                                                                Ю.А. Хабазня