flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 10/2180 від 21 серпня 2015 року (призначення ліквідатора банкрута)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

21 серпня 2015 року

Справа № 10/2180

 

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А. розглянувши справу за заявою

ініціюючого кредитора управління Пенсійного фонду України в м.Сміла

до боржника                   державного підприємства "Машинобудівний завод

                                         "Оризон"

про                                    визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 06.08.2015 усунено арбітражного керуючого Ноговського І.Л.  від виконання обов’язків ліквідатора банкрута та зобов’язано комітет кредиторів надати суду пропозицію про кандидатуру арбітражного керуючого для призначення ліквідатором банкрута. На виконання ухвали суду листом від 19.08.2015 8828/11 головою комітету кредиторів направлено суду проткол зборів комітету кредиторів від 19.08.2015, яким запропоновано суду кандидатуру арбітражного керуючого Іванюка О.М..

Останнім подано заяву відповідно до частини 3 статті 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” про відсутність умов і обставин, які перешкоджають призначенню його ліквідатором банкрута.

Дослідивши наявні у справі матеріали суд вважає за можливе призначити арбітражного керуючого Іванюка О.М. ліквідатором банкрута.

При підготовці звіту новопризначеному ліквідатору необхідно проаналізувати дії попередніх ліквідаторів банкрута на предмет правильності відновлення та ведення бухгалтерського обліку, повноти вчинених дій з розшуку і витребування документів та майна банкрута від попередніх керівників.

Керуючись ст.3-1, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 53 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

1.Призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Іванюка Олександра Миколайовича (с. Піщана Золотоніського району, вул. Руслана Шеремета, 109, Свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого /розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора/, видане Міністерством юстиції України 15.07.2013 №1247, ідентифікаційний номер фізичної особи – платника податків 3131822657).

3.Зобов‘язати арбітражного керуючого Іванюка О.М.:

отримати документи, печатки і штампи та матеріальні цінності у арбітражного керуючого Ноговського І.Л. (передача яких має здійснюватись за місцезнаходженням боржника, якщо між арбітражними керуючими не буде досягнуто домовленість про інше);

скликати збори комітету кредиторів для вирішення питань подальшого провадження у справі про банкрутство боржника;

проаналізувати дії попередніх ліквідаторів банкрута на предмет: повноти вчинених дій з розшуку і витребування документів та майна банкрута від попередніх керівників; дотримання порядку проведення ліквідаційної процедури;

не пізніш як через два місяці після прийняття цієї ухвали направити суду інформацію про виконану роботу і докази прийняття фінансово-господарської документації банкрута;

скласти і подати суду ліквідаційний баланс, а також повний звіт про проведення ліквідаційної процедури.

Направити дану ухвалу рекомендованим листом арбітражним керуючим Ноговському І.Л., Іванюку О.М., членам комітету кредиторів (3), Міністерству промислової політики України, Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, Міністерству юстиції України, прокуратурі Черкаської області, представнику трудового колективу, виконавчому комітету Смілянської міської ради.

С у д д я                                                                           Ю.А. Хабазня