flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 10/5026/1082/2012 від 31 січня 2017 року (припинення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

31 січня 2017 року

Справа №10/5026/1082/2012

вх. №498/17 від 06.01.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Звєздічева М.О. (ліквідатор банкрута), представників за довіреностями – Короляка Р.О. (від Черкаської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області), Задворського Р.П. (від Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Територіального управління МНС України у Черкаській області), Охріменко І.М. (від Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Звєздічева М.О.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу;

                   затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат

                   арбітражного керуючого

у справі за заявою

ініціюючого кредитора   Управління Пенсійного фонду України в

                                           Чигиринському районі

до боржника                     комунального підприємства “Чигиринське”

                                           Чигиринської міської ради

про                                    визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 06.12.2012 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Звєздічевим М.О., якого ухвалою суду від 16.08.2016 № 1 призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Крім цього, ліквідатор банкрута заявив клопотання про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період його діяльності у сумі 66308,63 грн.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак представники товариства з обмеженою відповідальністю "Енергозберігаючі технології 2010",  Чигиринської міської ради, трудового колективу боржника у судове засідання не з'явились, про причини неявки до суду не повідомили.

Кредитори, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Під час ліквідаційної процедури судом розглянуто 3 скарги на дії учасників провадження у справі про банкрутство, за результатами розгляду яких винесено ухвали суду від 02.07.2013 (за зверненням державного органу з питань банкрутства в особі Головного управління юстиції у Черкаській області про неналежне виконання арбітражним керуючим Голінним А.М. повноважень ліквідатора у справі, усунення останнього від виконання повноважень ліквідатора банкрута); 24.03.2015 (за скаргою представника трудового колективу боржника Гуль О.М. на дії ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Голінного А.М.); 02.08.2016 №5 (за клопотанням представників працівників боржника Гуль О.М. та Іщенко Н.І. про звільнення арбітражного керуючого Голінного А.М. від виконання обов’язків ліквідатора банкрута з підстав його бездіяльності та ігнорування ухвал суду).

У судовому засіданні ліквідатор банкрута та присутні представники кредиторів заявлені клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: Чигиринське об'єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області на суму 1126124,73 грн.; товариство з обмеженою відповідальністю "Енергозберігаючі технології 2010"  на суму 79603,50 грн.; Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Територіального управління МНС України у Черкаській області на суму 8836,49 грн.; Черкаська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Черкаській області на суму 391852,50 грн. Заборгованість перед кредиторами погашена частково. Заборгованість із заробітної плати перед працівниками підприємства-боржника станом на 14.12.2016 становить 43222,71 грн. (а.с.72 т.14).

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо звільнення працівників підприємства; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника; щодо вжиття заходів для забезпечення збереження майна боржника; щодо інвентаризації, оцінки, визначення порядку, строків, складу і умов реалізації майна, публікації оголошень, реалізації майна в установленому порядку; щодо стягнення та списання дебіторської заборгованості щодо обставини використання землі.

За рахунок майна банкрута повністю погашено вимоги першої, частково –  вимоги кредиторів другої черги, заборгованість перед кредиторами наступних черг не погашена у зв'язку з відсутністю у банкрута будь-яких активів.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 66308,63 грн. за період з 16.08.2016 по 14.12.2016, затверджений рішенням комітету кредиторів від 15.12.2016 підтверджується доданими до звіту і пред’явленими у судовому засіданні документами, у зв’язку з чим підлягає затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 05.01.2017 №02-20/04 про проведення ліквідаційної процедури банкрута із звітом про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 66308,63 грн. за період з 16.08.2016 по 14.12.2016 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 14.12.2016.

2.Ліквідувати комунальне підприємство "Чигиринське" Чигиринської міської ради (м. Чигирин, вул.Слави, буд. 22, ідентифікаційний код 35289128) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 06.02.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута, Головному територіальному управлінню юстиції у Черкаській області, Головному управлінню статистики у Черкаській області, кредиторам (4), а також державному реєстратору (Чигиринській районній державній адміністрації для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи), Чигиринській міській раді, а також рекомендованим листом представникам трудового колективу банкрута (Гуль О.М., Іщенко Н.І.). 

 С у д д я                                                                    Ю.А. Хабазня