flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 10/5026/1335/2011 від 12 березня 2015 року (затверджено звіт ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

12 березня 2015 року

Справа № 10/5026/1335/2011

 

вх.№4854/15 від 27.02.2015

                                   вх.№5871/15 від 11.03.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Постоленка В.О. (ліквідатор банкрута), Войтик П.М., представників за довіреностями – Василенка В.І. (від Смілянського міськрайонного центру зайнятості), Туйнова В.В. (від ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленка В.О.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючих кредиторів       1) Смілянської об’єднаної державної податкової

                                        інспекції

                                        2) Управління Пенсійного фонду України в м. Сміла

до боржника                 товариства з обмеженою відповідальністю “Сміла-

                                        ресурси”

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 15.11.2012 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Постоленком В.О., якого ухвалою суду від 24.12.2013 призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження

звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, управління Пенсійного фонду України в м.Сміла, Смілянська об’єднана державна податкова інспекція, аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, фізична особа-підприємець Некрасенко Ю.О., своїх представників не направили.

Кредитори, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Крім цього, ліквідатор банкрута заявив клопотання про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого  за період його діяльності із 24.12.2013 по 25.02.2015  на суму 48344,31 грн.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлені клопотання підтримав.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: Смілянська об’єднана державна податкова інспекція на суму 222741,16 грн.; управління Пенсійного фонду України в м.Сміла та Смілянському районі районі на суму 100988,08 грн.; фізична особа-підприємець Войтик Парасковія Михайлівна на суму 3070978,92 грн., фізична особа-підприємець Некрасенко Юрій Олексійович на суму 340427,98 грн.; публічне акціонерне товариство «Банк «Фінанси та Кредит» в особі філії «Полтавське регіональне управління» на суму 2061625,48 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника щодо інвентаризації, оцінки, реалізації майна в установленому порядку;

За рахунок майна банкрута частково погашено витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді, частково вимоги заставного кредитора (перша, четверта, шоста черги), заборгованість перед рештою кредиторів не погашена.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період із 24.12.2013 по 25.02.2015  на суму 48344,31 грн., затверджений рішеннями комітету кредиторів від 14.08.2014 та від 25.02.2015 підтверджується доданими до звіту і пред’явленими у судовому засіданні документами, у зв’язку з чим підлягає затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута про проведення ліквідаційної процедури банкрута із звітом про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 24.12.2013 по 25.02.2015  на суму 48344,31 грн. та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 26.02.2015.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю «Сміла-ресурси» (20700, Черкаська область, м.Сміла, вул.Промислова, 12 Г, ідентифікаційний код 33515107) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (5), відділу державної виконавчої служби Смілянського міськрайонного управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Смілянського міськрайонного управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено 17.03.2015.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

С у д д я                                                                                                      Ю.А. Хабазня