flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 10/5026/1866/2012 від 30 травня 2017 року № 1 (припинення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

30 травня 2017 року        № 1

Справа № 10/5026/1866/2012

вх. № 9021/17 від 24.04.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання  Яцен Ю.Ф., за участю: представників за довіреностями – Назаренка С.А. (від боржника в особі ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С.), Охріменко І.М. (від Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Черкаської області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      управління Пенсійного фонду України в Кам'янському

                                        районі Черкаської області

до боржника                 сільськогосподарського товариства з обмеженою

                                        відповідальністю "Тимошівка"

про                                 визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 21.12.2012 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Носань Н.С., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак кредитор Черкаське обласне відділення Фонду соціального  страхування з тимчасової втрати працездатності свого представника не направив.

Кредитори, що з’явились у судове засідання, заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Під час ліквідаційної процедури судом розглянуто 1 скаргу на дії учасників провадження у справі про банкрутство, за результатами розгляду якої винесено ухвалу суду від 23.06.2014 (задоволено клопотання ліквідатора банкрута про зобов'язання  колишнього керівника боржника Медведєва  В.Г. передати ліквідатору СТОВ "Тимошівка" документи банкрута).

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: управління Пенсійного фонду України в Кам'янському районі Черкаської області (правонаступником якого згідно з ухвалою суду від 25.04.2017 є Чигиринське  об'єднане управління Пенсійного фонду України Черкаської області) на суму 34046,50 грн.; Черкаське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 2501,05 грн.; держава на суму 1700,00 грн.

Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження причини відсутності документів фінансово-господарської діяльності, притягнення до відповідальності посадових осіб боржника за фактами ухилення від передання документів, майна, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника та причини виникнення неплатоспроможності; щодо інвентаризації майна та витребування майна шляхом подання позовів; щодо обставини використання землі.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Враховуючи постанови Кам'янського РВ УМВС України в Черкаській області: від 25.08.2015 про закриття кримінального провадження №12015250170000292 від 16.05.2015 стосовно службових осіб СТОВ "Тимошівка" за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України; від 25.09.2015 про закриття кримінального провадження №12013250170000077 від 06.02.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.191 КК України (за заявою Носань Н.С. про перевірку законності дій щодо розпаювання майна СТОВ "Тимошівка"); рішення Кам'янського районного суду від 18.03.2015 у справі №696/197/14-ц;  рішення Апеляційного суду Черкаської області від 16.10.2015 у справі №22-ц/793/1207/15, суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити схвалений комітетом кредиторів (протокол від 19.04.2017 №3.1) звіт ліквідатора банкрута від 21.04.2017 №02-05/175 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 21.04.2017.

2.Ліквідувати сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Тимошівка" (Черкаська область, Кам'янський район, с.Тимошівка, ідентифікаційний код 00432225) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора здати для знищення печатку банкрута інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 02.06.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута, Головному територіальному управлінню юстиції у Черкаській області, Головному управлінню статистики у Черкаській області, Кам'янському відділенню Смілянської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області, кредиторам (2), відділу державної виконавчої служби Кам'янського районного управління юстиції, а також державному реєстратору (Кам'янській райдержадміністрації - для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Суддя                                                                      Ю.А. Хабазня