flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/1211 від 13 березня 2014 року


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

         13 березня 2014 року

Справа №14/1211

 

вх. № 4702/14 від 21.02.2014

          Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Борейка В.А.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      управління Пенсійного фонду України в

                                        Христинівському районі

до боржника                 товариства з обмеженою відповідальністю “Памір-

                                        сервіс”

про                                 визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 10.02.2014 №7) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Ліквідатор банкрута повідомив про неможливість явки у судове засідання у зв’язку із участю у судовому засіданні господарського суду Київської області з розгляду справи №911/4366/13, направив  клопотання про розгляд справи без його участі. Кредитор управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі направив клопотання про розгляд справи без участі його представника. Кредитор, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Черкаській області, участі представника у судове засідання не забезпечив, про причини його неявки до суду не повідомив засідання не з’явились.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 10.02.2014 №7) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до повернення активів (стягнення коштів у виконавчому провадженні), суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 10.08.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 01.06.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури; по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 17.03.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (2).

 

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня

4