flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/1211 від 23 вересня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

 

         "23" вересня 2014 р.                                                                                 Справа №   14/1211

 

                                                                              вх.№ 17637/14 від 11.08.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Борейка В.А.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      управління Пенсійного фонду України в

                                        Христинівському районі

до боржника                 товариства з обмеженою відповідальністю “Памір-

                                        сервіс”

про                                 визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 05.08.2014 №8) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

У судовому засіданні 11.09.2014 ліквідатор банкрута заявлене ним клопотання підтримав, однак розгляд справи було відкладено для подання останнім додаткових відомостей. У судове засідання 23.09.2014 ліквідатор банкрута не з’явився, однак направив усі витребувані ухвалою суду від 11.09.2014 відомості.

Кредитор, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Черкаській області, участі представника у судове засідання не забезпечив, про причини його неявки до суду не повідомив. До дня судового засідання від управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі надійшло клопотання про розгляд справи без участі його представника.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 05.08.2014 №8) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до повернення активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 10.02.2015.

2Ліквідатору банкрута – подати суду:

до 15.12.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури, яка повинна містити хронологічний перелік вчинених дій і отриманих результатів їх вчинення;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс.

Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 24.09.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (2).

 

        Суддя                                                                                          Ю.А. Хабазня