flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/1525 від 9 вересня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

       09 вересня 2014 року

Справа №14/1525

 

                                                                       вх. № 18865/14 від 27.08.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Левченка В.М. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю – Орлової Т.І.  (від ПАТ "Черкасиобленерго"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

боржника                     дочірнього підприємства “Житлово-експлуатаційне

                                      управління” ВАТ “Трест “Уманьпромжитлобуд”

про                               визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 26.80.2014 №7) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Кредитори управління Пенсійного фонду України в м.Умані, виконавча дирекція Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області, участі своїх представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Кредитор Уманська об’єднана державна податкова інспекція направив клопотання про розгляд справи без участі його представника.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 26.08.2014 №7) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку у зв’язку з вжиттям заходів до повернення активів, розгляду судової справи з виділення частки у майні іншої особи, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 23.02.2015.

2Ліквідатору банкрута – подати суду:

до 27.12.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури, яка повинна містити хронологічний перелік вчинених дій і отриманих результатів їх вчинення;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс.

Печатку знищити після затвердження звіту судом.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 12.08.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (5).

 

Суддя                                                                         Ю.А. Хабазня

7