flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/1525 від 5 березня 2015 року (продовження строку завершення ліквідпроцедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

05 березня 2015 року

Справа № 14/1525

 

      вх. № 4218/15 від 20.02.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Левченка В.М. (ліквідатор банкрута), Орлової Т.І. (від ПАТ "Черкасиобленерго"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

боржника                     дочірнього підприємства «Житлово-експлуатаційне

                                      управління» ВАТ «Трест «Уманьпромжитлобуд»

про                               визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 20.02.2015 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 18.02.2015 №8) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак представники від Уманської об’єднаної державної податкової інспекції, виконавчої дирекції Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності,  управління Пенсійного фонду України в м.Умані та Уманському районі, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Черкаській області у судове засідання не з’явились і про причини неявки не повідомили.

Управління Пенсійного фонду України в м.Умані та Уманському районі направив суду клопотання про розгляд справи без участі його представника, у якому повідомив, що заявлене ліквідатором банкрута клопотання підтримує.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом засовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/, далі – Закон-1992).

 

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 18.02.2015 №8) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з:

наявністю у провадженні Київського апеляційного господарського суду  справи за апеляційною скаргою ВАТ «Трест «Уманьпромжитлобуд» на рішення господарського суду Черкаської області від 22.12.2014 у справі №925/84/13-г за позовом ТОВ "НВФ «Енергопласт» до ТОВ «Уманьбуденерго», за участю третіх осіб ВАТ "Трест «Уманьпромжитлобуд», ДП «Житлово-експлуатаційне управління «ВАТ «Трест «Уманьпромжитлобуд» про визнання рішення загальних зборів недійсним,

та наявністю у провадженні Черкаського окружного адміністративного суду справи №823/239/15 про визнання протиправними дій реєстраційної служби Черкаського міського управління юстиції про залишення без розгляду документів, що подані для проведення внесення змін до відомостей про юридичну особу - ТОВ «Уманьбуденерго», в частині змін у складі керівних органів останнього,

вирішення яких може мати наслідком повернення активів боржника у ліквідаційну масу, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 23.05.2015.

2.Ліквідатору банкрута по закінченні визначеного цією ухвалою строку подати суду:

у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом;

у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених обставин, звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 06.03.2015.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (5).

Суддя                                       Ю.А. Хабазня