flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/2020 від 24 жовтня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

         24 жовтня 2014 року

Справа № 14/2020

 

                                                                               вх. № 21813/14 від 03.10.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Короткої А.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Короткої А.В.

про             затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

боржника    товариства з обмеженою відповідальністю “Скарлет-Миколаїв”

про              визнання банкрутом відсутнього боржника,-

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 15.09.2009 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Короткою А.В., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, кредитори відкрите акціонерне товариство "Запорізька кондитерська фабрика", товариство з обмеженою відповідальністю "Екватор", товариство з обмеженою відповідальністю "Солвент ЛТД", акціонерне товариство "Карі Ентерпрайс", товариство з обмеженою відповідальністю "Фараон ЛТД", товариство з обмеженою відповідальністю "Універсал", товариство з обмеженою відповідальністю "Оріно Ко", закрите акціонерне товариство "Вега", товариство з обмеженою відповідальністю "Укрпродукт", товариство з обмеженою відповідальністю "Еко натура", товариство з обмеженою відповідальністю "Запорізький хлібокомбінат №1", державна податкова інспекція у центральному районі м.Миколаєва, товариство з обмеженою відповідальністю "Миколаївобленерго", своїх представників не направили.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

 

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: відкрите акціонерне товариство "Запорізька кондитерська фабрика" на суму 47916,14 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Екватор" на суму 14466,27 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Солвент ЛТД" на суму 32793,23 грн., акціонерне товариство "Карі Ентерпрайс" на суму 10967,33 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Фараон ЛТД" на суму 39969,53 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Універсал" на суму 211436,04 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Орін Ко" на суму 16200,70 грн., закрите акціонерне товариство "Вега" на суму 36307,09 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Укрпродукт" на суму 6361,95 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Еко натура" на суму 38355,38 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Запорізький хлібокомбінат №1" на суму 70822,35 грн., державна податкова інспекція у центральному районі м.Миколаєва на суму 23618,95 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Миколаївобленерго" на суму 220 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження причини відсутності документів фінансово-господарської діяльності, притягнення до відповідальності посадових осіб боржника за фактами ухилення від передання документів, майна, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Враховуючи постанову органу дізнання (слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Черкаської області Яшник Б.С.) від 19.07.2014 про закриття кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42013250000000158 від 19.12.2013 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.357, ст.219, ч.1 ст.366, ч.3 ст.364, ч.2 ст.382 КК України, у зв’язку з відсутністю в діях працівників ДПІ у м.Черкаси  Міндоходів у Черкаській області, арбітражних керуючих складу указаних в надісланому господарським судом Черкаської області до прокуратури Черкаської області в порядку ст.90 ГПК України повідомленні кримінальних правопорушень, згоду кредиторів з винесеною постановою, враховуючи вжиття господарським судом усіх можливих заходів сприяння учасникам провадження у справі про банкрутство боржника у законному поверненні майна банкруту та заходів реагування на виявлені порушення закону, виконання судом покладених на нього функцій у ліквідаційній процедурі, зважаючи на строки її здійснення, суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 02.10.2014 №193/14-2020/09 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 02.10.2014.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю "Скарлет-Миколаїв" (м.Черкаси, вул.Калініна, буд.63/1, ідентифікаційний код 34511234) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 10.08.2009.

5.Провадження у справі припинити.

 

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (13), Придніпровському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Черкаського міського управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено 28.10.2014.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

 

 

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня