flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/2082 від 06 травня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

          "06" травня 2014 р.                                                                                     Справа №   14/2082

 

                                                                                 вх. № 9328/14 від 22.04.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: представників за довіреностями – Миронова Т.М.  (від державної податкової інспекції у Черкаському районі), Фролової Ю.С. (від управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі), Цимбал С.І. (від публічного акціонерного товариства "Черкаський автобус"), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Носань Н.С.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора державної податкової інспекції у Черкаському районі

до боржника               товариства з обмеженою відповідальністю “Автолайт”

про                               визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 24.02.2014 №7) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Ліквідатор банкрута у судове засідання не з’явився. Кредитор ПАТ "Раййфайзен Банк Аваль" участі представника у судове засідання не забезпечив, про причини його неявки до суду не повідомив.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 24.02.2014 №7) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій (стягнення дебіторської заборгованості ВАТ "Буцьке РТП", ВАТ "Корсунь-Шевченківське ВО "Райагропроммеханізація"), що триває протягом тривалого часу; суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку

Також враховуючи відсутність реагування кредиторів та потенційних покупців на лист ліквідатора банкрута від 19.03.2014 №02-02/127 про викуп дебіторської заборгованості суд вважає за необхідне звернути увагу ліквідатора банкрута на необхідність вжиття заходів до реалізації дебіторської заборгованості відповідно до ст.44 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013) .

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 17.09.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 01.07.2014 попередню інформацію про вжиття заходів завершення ліквідаційної процедури (в.т.ч. виконання ст..44 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом"); по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 07.05.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (4).

 

Суддя                                                                              Ю.А. Хабазня