flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/2083 від 24 березня 2015 року (затверджено звіт ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

        24 березня 2015 року

Справа № 14/2083

 

                                                                       вх. № 5906/15 від 12.03.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Пилипенко Т.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Пилипенко Т.В.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

боржника       товариства з обмеженою відповідальністю “Скарлет-Житомир”

про                визнання його банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 15.09.2009 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Пилипенко Т.В., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, кредитори іноземне підприємство "Кока-кола Беверіджиз Україна Лімітед", закрите акціонерне товариство КФ "Лагода", товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Карпатські мінеральні води", відкрите акціонерне товариство "Запорізька кондитерська фабрика", державна податкова інспекція у м.Житомирі, товариство з обмеженою відповідальністю "Преміум Груп", товариство з обмеженою відповідальністю "Арабі Ко", АКІБ "Укрсиббанк", товариство з обмеженою відповідальністю "Аметист", своїх представників не направили.

Ухвали, направлені на адресу ТОВ "Вертикаль плюс", ТОВ "Екватор", ТОВ "Нектар Рівне" повернені поштою з відміткою – "за зазначеною адресою не перебувають".

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання про затвердження звіту підтримав.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

 У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: іноземне підприємство "Кока-кола Беверіджиз Україна Лімітед" на суму 41777,16 грн., закрите акціонерне товариство КФ "Лагода" на суму 152581,36 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий дім "Карпатські мінеральні води" на суму 26327,24 грн., відкрите акціонерне товариство "Запорізька кондитерська фабрика" на суму 4112,60 грн., державна податкова інспекція у м.Житомирі на суму 2622,78 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Нектар Рівне" на суму 18043,61 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Екватор" на суму 7608,54 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Преміум Груп" на суму 30164,59 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Арабі Ко" на суму 16370,77 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Вертикаль Плюс" 14999,62 грн., АКІБ "Укрсиббанк" на суму 349995,16 грн., товариство з обмеженою відповідальністю "Аметист" на суму 518100,16 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

Враховуючи постанову органу дізнання (Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області) від 11.04.2012 про відмову у порушенні кримінальної справи стосовно посадових осіб банкрута за повідомленням ліквідатора банкрута про втрату ними установчих документів, зважаючи на строки здійснення ліквідаційної процедури, суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 02.03.20150 №02-011/120 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 12.02.2015.

2.Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю "Скарлет-Житомир" (м.Чернкаси, вул.Калініна,63/1, ідентифікаційний код 34511234) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 14.08.2009.

5.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (13), Придніпровському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Черкаського міського управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено у понеділок 30.03.2015.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня