flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/2334 від 17 березня 2015 року (затверджено звіт ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

        17 березня 2015 року

Справа № 14/2334

 

                                                                                                              вх. № 5289/15 від 04.03.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Іванюка О.М. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю – Отсроушко Т.В. (від державної податкової інспекції у м.Черкасах), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Іванюка О.М.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      державної податкової інспекції у місті Черкаси

до боржника                                  приватного підприємства “Екстрабуд-2010”

про                                         визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 03.11.2011 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Іванюком О.М., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження  звіт та ліквідаційний баланс боржника.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута та ініціюючий кредитор заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Заявник є єдиним кредитором боржника на суму 2380 грн.,  заборгованість перед яким погашена повністю.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 65452,13 грн. за період з 01.12.2011 по 30.04.2014, які погашено частково, затверджені рішенням комітету кредиторів від 02.03.2015, підтверджуються доданими до звіту і пред’явленими у судовому засіданні документами, у зв’язку з чим підлягають затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 02.03.2015 №02-01/134 про проведення ліквідаційної процедури банкрута із звітом про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 65452,13 грн. за період з 01.12.2011 по 30.04.2014 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 02.03.2015.

2.Ліквідувати приватне підприємство «Екстрабуд – 2010» (м.Черкаси, вул.Благовісна,2/3, ідентифікаційний код 36701923) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 24.10.2011.

5.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (1), Соснівському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Черкаськогоо міського управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

С у д д я                                                                                            Ю.А. Хабазня