flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/2428 від 20 травня 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

          "20" травня 2014 р.                                                                                Справа №   14/2428    

                                                                                                                  вх. № 10469/14 від 12.05.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: представника за довіреністю – Черевичного Д.А. (від ліквідатора банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Ярмолінського Ю.В.

про             продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючих кредиторів  1) Звенигородського районного центру зайнятості

                                           2) управління Пенсійного фонду України у Звенигородському районі

                                                    3) Звенигородської міжрайонної державної        податкової інспекції

до боржника                   сільськогосподарського товариства з обмеженою

                                          відповідальністю “Княжа”

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 07.05.2014 №13) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Від управління Пенсійного фонду України в Звенигородському районі надійшло клопотання, у якому управління проти задоволення клопотання ліквідатора банкрута заперечило з тих підстав, що постанову про визнання боржника банкрутом прийнято 11.05.2010, що з цього часу продовження строку ліквідаційної процедури здійснювалося неодноразово.

Представник ліквідатора банкрута, що з’явився у судове засідання заявлене клопотання підтримав.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

 

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 07.05.2014 №13) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до розшуку і повернення активів (розглядом судових справ), наявністю у банкрута пайового майна і потреби його передачі, наявності не реалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Доводи управління Пенсійного фонду України в Звенигородському районі суд відхиляє як такі, що не вказують на факти і докази неналежного виконання ліквідатором банкрута своїх обов’язків чи на підстави припинення провадження у справі і правові наслідки такого припинення.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 11.11.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 15.07.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури; по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 23.05.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута та членам комітету кредиторів (3).

 

Суддя                                                          Ю.А. Хабазня