flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/2823 від 17 червня 2014 року № 1

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

          "17" червня 2014 р.      №1                                       Справа №   14/2823

                                                                            вх. № 11433/14 від 22.05.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Постоленка В.О. (ліквідатор банкрута), представників за довіреностями – Шульженко О.В. (від НАК "Украгролізінг"), Степаненка В.В. (від Головного управління юстиції у Черкаській області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленка В.О.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      Звенигородського районного центру зайнятості

до боржника                        відкритого акціонерного товариства

“Звенигородська сільськогосподарська машинно-

технологічна станція”

про                                         визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 16.05.2014 №5) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Учасники провадження у справі про банкрутство були належним чином повідомлені про час та місце судового засідання, однак кредитори Звенигородський районний центр зайнятості, Український державний концерн по матеріально-технічному і сервісному забезпеченню агропромислового комплексу “Украгротехсервіс”, а також Міністерство аграрної політики України, прокуратура Черкаської області участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні присутні ліквідатор банкрута та представники членів комітету кредиторів заявлене клопотання підтримали. Разом з тим, ліквідатором банкрута на виконання ч.6 ст.45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013) не надано доказів погодження з комітетом кредиторів кандидатуру такої особи, якій мають бути передані в управління непродані на час закінчення процедури ліквідації активи, у зв’язку з чим розгляд клопотання відкладено до 17.06.2014.

У судовому засіданні 17.06.2014 ліквідатор банкрута заявлене ним клопотання про продовження строку ліквідаційної процедури підтримав, на вимогу ухвали суду від 03.06.2014 надав рішення зборів комітету кредиторів (протокол  №6 від 11.06.2014).

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

 

Заслухавши присутніх у засіданні і звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протоколи 16.05.2014 №5 та від 11.06.2014 №6) про продовження строку та про відсутність пропозицій щодо кандидатури особи для передачі нереалізованих активів, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, наявністю у банкрута не реалізованих активів, суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для продовження строку ліквідаційної процедури та повноважень ліквідатора, у зв’язку з чим клопотання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

Продовжити строк ліквідаційної процедури боржника та повноважень ліквідатора банкрута до 25.10.2014.

Ліквідатору банкрута – подати суду: до 01.09.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури; по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс. Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 23.06.2014.

Направити дану ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), Міністерству аграрної політики України, прокуратурі Черкаської області, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, Міністерству юстиції України.

 

      Суддя                                                                                         Ю.А. Хабазня