flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/2823 від 11 листопада 2014 року № 2

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

       11 листопада 2014 року № 2

Справа № 14/2823

 

                                                                                                           вх. № 23900/14 від 27.10.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Постоленка В.О. (ліквідатор банкрута), представника за довіреністю – Кузьменко А.О. (від Головного управління юстиції у Черкаській області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленка В.О.

про             затвердження звіту про відшкодування витрат арбітражного

                   керуючого

у справі за заявою

ініціюючого кредитора       Звенигородського районного центру зайнятості

до боржника                         відкритого акціонерного товариства

“Звенигородська сільськогосподарська машинно-

технологічна станція”

про                                         визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Арбітражний керуючий, на підставі рішення комітету кредиторів (протокол від 22.10.2014 №7) звернувся до суду з клопотанням про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 25.04.2014 по 25.10.2014 на суму 9207,76 грн.

Кредитори, Звенигородський районний центр зайнятості, Український державний концерн по матеріально-технічному і сервісному забезпеченню агропромислового комплексу “Украгротехсервіс”, НАК "Украгролізінг", а також прокуратура Черкаської області, Міністерство юстиції України, Міністерство аграрної політики України участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Присутні у судовому засіданні арбітражний керуючий та представник Головного управління юстиції у Черкаській області заявлене клопотання підтримали.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Враховуючи подані суду документи, а також, що розрахунок сум з оплати послуг (7407,76 грн.) та відшкодування витрат (1800 грн.) на загальну суму 9207,76 грн. арбітражного керуючого за вказаний ним період є обгрунтованим і підтверджується розрахунком та пред’явленими первинними бухгалтерськими документами, суд вважає, що клопотання арбітражного керуючого підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити погоджений комітетом кредиторів (протокол від 22.10.2014 №7) звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 25.04.2014 по 25.10.2014 на суму 9207,76 грн.

2.Арбітражному керуючому забезпечити ведення обліку для складення звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено у понеділок 17.11.2014.

Направити дану ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), Міністерству аграрної політики України, прокуратурі Черкаської області, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, Міністерству юстиції України.

Суддя                                                                               Ю.А. Хабазня