flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала по справі № 14/2823 від 19 листопада 2015 року № 1 (продовження строку завершення ліквідаційної процедури)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

        19 листопада 2015 року № 1

Справа № 14/2823

 

                                                                       вх. № 20215/15 від 27.08.2015

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: прокурора Завгороднього О.О. (за посвідченням, прокурор відділу прокуратури м.Черкаси), представника за довіреністю – Степаненка В.В. (від головного територіального управління юстиції у Черкаській області), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Постоленко В.О.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора      Звенигородського районного центру зайнятості

до боржника                        відкритого акціонерного товариства

“Звенигородська сільськогосподарська машинно-технологічна  станція”

про                                         визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання від 25.08.2015 №02-01/11 з рішенням комітету кредиторів (протокол від 25.08.2015 №9) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Представники, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання підтримали.

Учасники провадження у справі про банкрутство боржника були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак кредитори, Звенигородський районний центр зайнятості, Український державний концерн по матеріально-технічному і сервісному забезпеченню агропромислового комплексу “Украгротехсервіс”, НАК "Украгролізінг", а також Міністерство аграрної політики України, Міністерство юстиції України участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

Ліквідатор банкрута, арбітражний керуючий Постоленко В.О. повідомив про неможливість явки в судове засідання у зв’язку із відрядженням, направив клопотання від 18.11.2015 (вх.суду №26854/15 від 19.11.2015) про розгляд справи без його участі.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

При вирішенні поданої на розгляд заяви судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в новій редакції, чинній з 19.01.2013 та з наступними змінами, далі – Закон-2013).

Заслухавши присутніх у засіданні розглянувши подані ліквідатором банкрута відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 25.08.2015 №9) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку із наявністю у банкрута не реалізованих активів суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 25.04.2016.

2.Ліквідатору банкрута подати суду по закінченні визначеного цією ухвалою строку: у разі її завершення – ліквідаційний баланс, повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком). Печатку знищити після затвердження звіту судом; у разі неможливості її завершення – звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням в хронологічному порядку переліку вчинених дій та результатів їх вчинення), докази викладених у звіті обставин, перелік обставин, які перешкоджають завершити ліквідаційну процедуру та обгрунтування строків її продовження.

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 23.11.2015.

Направити дану ухвалу рекомендованим листом ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (3), Міністерству аграрної політики України, прокуратурі Черкаської області, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, Міністерству юстиції України.

Суддя                                                                                      Ю.А. Хабазня