flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/292 від 25 листопада 2014 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

 

25 листопада 2014 року

Справа № 14/292

 

вх. № 25049/14 від 10.11.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду

заяву

заявника   управління Пенсійного фонду України в Христинісському районі

про             визнання поточним кредитором

у справі за заявою

ініціюючого кредитора державної податкової інспекції у Христинівському

                                         районі

до боржника                   сільськогосподарського товариства з обмеженою

                                         відповідальністю “Україна”

про                                    визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Після визнання боржника банкрутом заявник управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі звернувся до суду із заявою про визнання поточним кредитором боржника на суму 4005,37 грн.

Ліквідатор банкрута направив суду клопотання про розгляд справи без участі його представника, у направленому суду відзиві вимоги заявника визнав повністю.

Заявник та члени комітету кредиторів були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак участі своїх представників у судове засіданні не забезпечили, про наявність поважних причин неявки представників не повідомили.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Суд, установив, що заявлені вимоги є обгрунтованими, підтверджуються наданими заявником доказами (поданими заявником розрахунками фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій) і підлягають визнанню у повному обсязі.

Оскільки у справі здійснюється спрощена процедура ліквідації боржника і заявники не могли заявити вимоги до визнання боржника банкрутом, останні підлягають визнанню у процедурі ліквідації і включенню до реєстру вимог кредиторів.

Керуючись ст.23, 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/)  суд –

УХВАЛИВ:

Визнати управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі Черкаської області кредитором боржника та включити його вимоги до реєстру вимог кредиторів на суму 4005,37 грн. основного боргу (пільгові пенсії) – у третю чергу.

 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 26.11.2014

Направити дану ухвалу ліквідатору, заявнику, членам комітету кредиторів (2).

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня