flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/292 від 27 січня 2015 року (звіт ліквідатора)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

27 січня 2015 року

Справа № 14/292

 

    вх. № 28106/14 від 12.12.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання  Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького Ю.В.

про             затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора державної податкової інспекції у Христинівському

                                         районі

до боржника                   сільськогосподарського товариства з обмеженою

                                         відповідальністю “Україна”

про                                    визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 31.01.2008 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Юдицьким О.В., якого ухвалою суду від 12.04.2011 призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі, Христинівсього районного центру зайнятості, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Черкаській області, Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції, ПАТ КБ «ПриватБанк», Шпортенко Л.В.своїх представників не направили.

Від кредитора управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі надійшло клопотання про розгляд справи без участі його представника. Від кредитора Христинівської об’єднаної державної податкової інспекції надійшло клопотання про розгляд справи без участі його представника, у якому останній повідомив про підтримання клопотання ліквідатора банкрута про затвердження звіту та ліквідаційного балансу у повному обсязі.

Крім цього, ліквідатор банкрута заявив клопотання про затвердження звіту про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого за період з 12.04.2011 по 30.10.2014 його діяльності у сумі 316741,41 грн..

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлені клопотання підтримав.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75  Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: державна податкова інспекція в Христинівському районі на суму 31598,13 грн.; управління Пенсійного фонду України у Христинівському районі на суму 86069,71 грн.; Христинівський районний центр зайнятості на суму 13682,72 грн.; виконавча дирекція Фонду соціального страхування Фонду соціального страхування від          нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Черкаській області на суму 130,39 грн.; ПАТ КБ «ПриватБанк» на суму 17463,20 грн.; гр.Шпортенко Людмила Віталіївна на суму 29509,00 грн.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо притягнення до відповідальності посадових осіб боржника за фактами ухилення від передання документів, майна, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника; щодо вжиття заходів для забезпечення збереження майна боржника; щодо інвентаризації, оцінки, визначення порядку, строків, складу і умов реалізації майна, публікації оголошень, реалізації майна в установленому порядку; щодо стягнення та списання дебіторської заборгованості щодо обставини використання землі;

За рахунок майна банкрута повністю погашено витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді, вимоги кредиторів першої-другої черги, частково – третьої, четвертої, заборгованість перед кредиторами наступних черг не погашена.

Звіт про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого від 03.12.2014 №02-01/8803/14-292 на суму 316741,41 грн. за період з 12.04.2011 по 30.10.2014, а також встановлена і виплачена арбітражному керуючому за результатами його діяльності додаткова винагорода, затверджені рішенням комітету кредиторів від 05.12.2014 підтверджуються доданими до звіту і пред’явленими у судовому засіданні документами, у зв’язку з чим підлягають затвердженню.

Суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 08.12.2014 №02-01/8833/14-292 про проведення ліквідаційної процедури банкрута із звітом про оплату послуг та відшкодування витрат арбітражного керуючого на суму 316741,41 грн. за період з 12.04.2011 по 30.10.2014 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 05.12.2014.

2.Ліквідувати сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Україна» (Черкаська область, Христинівський район, с.Мала Севастянівна, ідентифікаційний код 03794650) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців"; інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Провадження у справі припинити.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (6), відділу державної виконавчої служби Христинівського районного управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Христинівського районного управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено 30.01.2015.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня