flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Ухвала № 14/292 від 25 березня 2014 року № 3

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

(вступна та резолютивна частини)

25 березня 2014 року       №3

Справа №14/292

 

вх. № 6623/14 від 17.03.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі

про             визнання поточним кредитором боржника

у справі за заявою

ініціюючого кредитора Христинівської об’єднаної державної податкової

                                         інспекції

до боржника                   сільськогосподарського товариства з обмеженою

                                         відповідальністю “Україна”

про                                  визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Після визнання боржника банкрутом заявник управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі звернувся до суду із заявою про визнання поточним кредитором боржника на суму 66522,91 грн.

Ліквідатор банкрута проти заявлених вимог не заперечував, однак залишив вирішення питання на розсуд суду.

Заявник та члени комітету кредиторів були належним чином повідомлені про час і місце розгляду справи, однак участі своїх представників у судове засіданні не забезпечили, про наявність поважних причин неявки представника не повідомили. Заявник направив суду клопотання про розгляд справи без участі його представника.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Суд, установив, що заявлені вимоги є обгрунтованими, підтверджуються наданими заявником доказами (поданими заявником розрахунками фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій) і підлягають визнанню у повному обсязі.

Оскільки у справі здійснюється процедура ліквідації боржника вимоги заявника підлягають визнанню у процедурі ліквідації і включенню до реєстру вимог кредиторів.

Керуючись ст.23, 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (від 14.05.1992 №2343-XII із змінами, останні з яких внесені Законом України від 02.10.2012 №5405-VI /тобто в редакції, чинній до 19.01.2013/)  суд –

УХВАЛИВ:

Визнати управління Пенсійного фонду України в Христинівському районі Черкаської області кредитором боржника та включити його вимоги до реєстру вимог кредиторів на суму 66522,91 грн. основного боргу (пільгові пенсії) – у третю чергу.

 

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 26.03.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору, заявнику, членам комітету кредиторів (2).

 

Суддя                                       Ю.А. Хабазня

5