flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала по справі № 14/2956 від 2 лютого 2017 року (припинення провадження у справі про банкрутство)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

02 лютого 2017 року

Справа № 14/2956

вх. №3917/16 від 25.02.2016

вх.№1178/17 від 16.01.2017

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., із секретарем судового засідання Яцен Ю.Ф., за участю: особистоарбітражного керуючого Юдицького О.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В.

про            затвердження звіту та ліквідаційного балансу

у справі за заявою

ініціюючого кредитора акціонерного поштово-пенсійного банку “Аваль” у

                                         особі Смілянської філії

до боржника                   фізичної особи –підприємця Карбовського Леоніда

                                         Вікторовича

про                                   визнання банкрутом відсутнього боржника, –

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 25.11.2003 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим Юдицьким О.В., якого ухвалою суду від 29.06.2010 призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, боржник, ПАТ "Райффайзен Банк Аваль", ПАТ КБ "ПриватБанк", Городищенське виробниче управління житлово-комунального господарства, кредитна спілка "Експресія", кредитна спілка "Фортеця", кредитна спілка "Альянс" своїх представників не направили. Ухвала, направлена на адресу кредитної спілки "Експресія", повернута поштою з відміткою – "за зазначеною адресою не проживає, виїхали".

Кредитори, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали.

Під час ліквідаційної процедури судом розглянуто 2 скарги на дії учасників провадження у справі про банкрутство, за результатами розгляду яких винесено ухвали суду від 29.03.2016 (за скаргою ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В. на неправомірні дії організатора аукціону, приватного підприємства "Торги.УА"); від 24.11.2016 (за скаргою ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Юдицького О.В. на дії та бездіяльність Дзержинського відділу державної виконавчої служби мвіста Харків Головного територіального управління юстиції у Харківській області).

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами.

 

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль" в особі Смілянського філіалу на суму 104589,07 грн.; Городищенське виробниче управління житлово-комунального господарства Городищенського міськвиконкому на суму 1984,61 грн. (ухвалою суду від 03.02.2015 провадження у справі в частині грошових вимог цього кредитора на суму 1984,61 грн. припинено);публічне акціонерне товариство комерційний банк "ПриватБанк" в особі філії "Черкаське головне регіональне управління" на суму 240739,08 грн.; кредитна спілка "Фортеця" на суму 37263,00 грн.

Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення, зокрема: щодо опублікування відомостей про визнання боржника банкрутом; щодо виявлення та участі кредиторів у вирішенні віднесених до їх компетенції питань; щодо розшуку, витребування і прийняття до свого відання активів, установчих і реєстраційних документів банкрута, документів фінансово-господарської діяльності, печаток і штампів; щодо дослідження причини відсутності документів фінансово-господарської діяльності, притягнення до відповідальності боржника за фактами ухилення від передання документів, майна, печаток і штампів; щодо дослідження руху, наявності коштів на рахунках боржника, закриття останніх; щодо отримання інформації від органів реєстрації та інших державних органів про майно і майнові права, про операції з активами, про зобов’язання боржника та перед ним; щодо аналізу фінансово-господарської діяльності боржника; щодо інвентаризації, оцінки, визначення порядку, строків, складу і умов реалізації майна, публікації оголошень, реалізації майна в установленому порядку.

Дебіторська заборгованість боржника не виявлена. За рахунок надходження коштів від продажу майна частково погашено витрати, пов'язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді, зокрема, здійснено оплату послуг арбітражного керуючого на суму 30000,00 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 22.02.2016 №02-01/10627/912-3148 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 25.02.2016.

2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи – підприємця Карбовського Леоніда Вікторовича (19500, Черкаська область, Городищенський район, м.Городище, вул.Шевченка,80, ідентифікаційний номер фізичної особи – платника податків 1970304299) у зв’язку з визнанням її банкрутом.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; інформувати суд про виконання цього пункту.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 25.02.2003.

5.Провадження у справі припинити.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 06.02.2017.

Направити цю ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, Головному управлінню статистики, кредиторам (6), Городищенській об'єднаній державній податковій інспекції, а також державному реєстратору (Городищенській райдержадміністрації для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця).

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня