flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/3564 від 16 жовтня 2014 року

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

УХВАЛА

        16 жовтня 2014 року

Справа № 14/3564

 

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Вінника С.В. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду справу за заявою

боржника

приватного підприємства "Один"

про 

визнання банкрутом відсутнього боржника, –

     

ВСТАНОВИВ:

Постановою суду від 31.07.2008 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Вінником С.В., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду 06.10.2014 за вих.№06-10-02/14 подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника.

Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута, однак, кредитори товариство з обмеженою відповідальністю "Євро Поліс-ЛТД", виконавча дирекція Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, своїх представників не направили.

Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено наступне.

Кредиторами боржника є: товариство з обмеженою відповідальністю "Євро Поліс-ЛТД" на суму 123340,01 грн., виконавча дирекція Черкаського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 1,47 грн. Заборгованість перед кредиторами не погашена.

На час розгляду у судовому засіданні звіту майнові активи згідно з ліквідаційним балансом банкрута відсутні, з поданих суду матеріалів вбачається, що ліквідатором банкрута вжито необхідні заходи для виявлення документації і майнових активів боржника та для її завершення.

Будь-які дії щодо активів (в т.ч. і майна) боржника ліквідатором банкрута  не здійснювались у зв’язку тим, що вони не були виявлені.

Враховуючи постанову органу дізнання (начальника відділу Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області) від 26.12.2013 про закриття кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань №120132500500006600 від 02.03.2013 у зв’язку з відсутністю в діях посадових осіб банкрута складу кримінального правопорушення, з огляду на строки здійснення ліквідаційної процедури, суд вважає, що ліквідатором виконані покладені на нього ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт та  ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а боржник, як юридична особа – ліквідації.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора банкрута від 06.10.2014 №06-10-02/14 про проведення ліквідаційної процедури банкрута та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 01.10.2014.

2.Ліквідувати приватне підприємство "Один" (м.Черкаси, вул.Бидгощська,36/147, кв.65, ідентифікаційний код 22808240) як юридичну особу-банкрута.

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; здати для знищення печатку банкрута; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців";

інформувати суд про виконання цього пункту.

 

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 15.07.2008.

5.Провадження у справі припинити.

 

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, Головному управлінню юстиції у Черкаській області, обласному управлінню статистики, кредиторам (2), Придніпровському відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (реєстраційній службі Черкаського міського управління юстиції для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи).

Повне судове рішення складено 21.10.2014.

Ухвала суду набрала законної сили, однак може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

  

С у д д я                                                                      Ю.А. Хабазня