flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Ухвала № 14/4075 від 29 липня 2014 року

 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 УХВАЛА

        29 липня 2014 року

Справа №14/4075

 

                                                                       вх. № 15629/14 від 17.07.2014

Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю: особисто – арбітражного керуючого Левченка В.М. (ліквідатор банкрута), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявника   ліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Левченка В.М.

про            продовження строку ліквідаційної процедури

у справі за заявою

ініціюючого кредитора відкритого акціонерного товариства “Дашуківські

                                          бентоніти”

до боржника                   відкритого акціонерного товариства “Трест

                                          Уманьпромжитлобуд”

про                                  визнання банкрутом, –

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатором банкрута подано клопотання з рішенням комітету кредиторів (протокол від 25.07.2014 №8) про продовження строку проведення ліквідаційної процедури боржника та повноважень арбітражного керуючого.

Кредитори Міністерство оборони України, ВАТ "Дашуківські бентоніти", управління Пенсійного фонду України в м. Умані та Уманському районі, Уманська об’єднана державна податкова інспекція участі представників у судове засідання не забезпечили, про причини їх неявки до суду не повідомили.

У судовому засіданні ліквідатор банкрута заявлене клопотання підтримав.

Відповідно до ст.75, 85 Господарського процесуального кодексу України суд розглянув справу за наявними в ній матеріалами, у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини судового рішення.

Заслухавши у засіданні звіт ліквідатора, розглянувши подані останнім додаткові відомості, враховуючи наявність рішення комітету кредиторів (протокол від 25.07.2014 №8) про продовження строку, закінчення установлених законом строків ліквідації банкрута і неможливість завершення ліквідаційної процедури у зв’язку з необхідністю завершення розпочатих дій, вжиттям заходів до витребування активів (офісних приміщень, незавершеного будівництва житлового будинку, частки у майні іншої юридичної особи через подані позовні заяви та скарги на судові рішення) суд вважає, що вказані у клопотанні і названі у засіданні обґрунтування є підставою для подовження установленого судом строку.

Керуючись ст. 53 Господарського процесуального кодексу України , суд –

УХВАЛИВ:

1.Продовжити строк завершення ліквідаційної процедури боржника та строк повноважень ліквідатора банкрута до 29.01.2015.

2.Ліквідатору банкрута – подати суду:

до 01.11.2014 – попередню інформацію про виконання передбачених заходів завершення ліквідаційної процедури, яка повинна містити хронологічний перелік вчинених дій і отриманих результатів їх вчинення;

по закінченні визначеного цією ухвалою строку – повний звіт про проведення ліквідаційної процедури (із зазначенням дій, фактів, доказів), звіт про оплату праці і понесені витрати (з розрахунками, доказами і їх переліком), а також у разі її завершення – ліквідаційний баланс.

Печатку знищити після затвердження звіту судом.

 

Ухвала суду може бути оскаржена до Київського апеляційного господарського суду в порядку та у строки, встановлені статтями 91-93 Господарського процесуального кодексу України.

Повне судове рішення складено 29.07.2014.

Направити дану ухвалу ліквідатору банкрута, членам комітету кредиторів (4).

 

Суддя                                                                            Ю.А. Хабазня